Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

Teminis vakarėlis - PROFESIJOS

Teminis vakarėlis - PROFESIJOS

Teminiai vakarėliai – puiki proga gerai pasilinksminti draugų rate. Tas, kuris yra dalyvavęs bent viename iš tokių vakarėlių, tikrai patvirtins, kad teminis vakarėlis – puikus būdas praskaidrinti įprastus ir šventes ar draugų susibūrimus. KaVeikti.lt siūlo dar vieną temą smagiam vakarėliui – profesijų vakarėlis.

Galima persirengti bet kokios profesijos atstovais. Vakarėlio esmė nėra kuo tiksliau atkartoti pasirinktos profesijos atstovų aprangą, svarbiausia – įsijausti į savo vaidmenį. Siūlome kelias idėjas, kokias profesijas galima pasirinkti.

Tapkite policijos pareigūnais

Primename, kad policijos pareigūnai visada prižiūri tvarką ir užtikrina aplinkinių saugumą. Tačiau vakarėliui gerokai įsisiūbavus ir policininkai tampa paprastais mirtingaisiais.

  

        
Tapkite gaisrininkais
Kuris vaikinas nenorėtų visą vakarą būti žaviu didvyriu, gelbėjančiu žmones ir mokančiu sutramdyti ugnį...? Visos merginos bus jūsų! O gal ir kuri mergina norės įsijausti į drąsuolės karštos gelbėtojos vaidmenį...?

 

    
 Tapkite gydytoju

Vakarėlio metu, galėsite patikrinti visų savo draugų sveikatos būklę, patarti kaip sveikai gyventi. O taip pat paglostyti galvytę ar įsiklausyti į širdies ritmo plakimą. Patys išsirinkite sau pacientus...

 

    
Tapkite virėju
Jei turite talentą, apie kurį niekas dar nežino, tai puiki proga pademonstruoti savo kulinarinius sugebėjimus, nustebinti draugus savo firminiu patiekalu. O gal atvirkščiai- jūs būsite "pragaro virtuvės" virtuozas, norintis visus apnuodyti? Tik tuo girtis nereikėtų...

     
Tapkite cirko artistu
Jei esate meniška siela, jums tikrai turėtų patikti nors vieną vakarą pabūti cirko artistu. Galėsite pademonstruoti įvairių triukų, kurie praskaidrins visą vakarėlį. Nepamirškite tinkamo makiažo ir kuo spalvingesnių drabužių!

     
Tapkite muzikantu
Muzikos mėgėjams, melomanams siūlome tapti profelionaliu (o gal ir gatvės) muzikantu. Nesvarbu, kad ištikrųjų groti ar dainuoti gal ir nemokate- galite bent įsijausti į savo dievukų vaidmenį.

 

    Profesijų teminis vakarėlis- nepakartojams būdas praleisti vakarą, o gal ir atrasti savyje naujų talentų. Tokio vakaro metu, tikrai bus ką veikti, juk kiekvienas turi savo darbą ir stengiasi jį kuo geriau atlikti.


Lina Daukšaitė
Nuotr. sxc.hu
KaVeikti.lt informacija


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook