Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

Teminis vakarėlis- viduramžiai

Teminis vakarėlis- viduramžiai

Viduramžių laikotarpis dažnai vertinamas gana neigiamai. Kalbama, kad tai barbariškas, dogmatiškas, fanatiškas ir dar kitoks metas. Visgi tai įvairių idėjų, ideologijų plitimo laikas. Ir dar – tai nepaprastai įdomi ir originali vakarėlio tema! Taigi jei viskas jau išbandyta ir nebėra ką veikti, pasinerkite į paslaptingą Viduramžių epochą.Prisiminus istoriją, surengti Viduramžių vakarėlį bus tikrai nesunku. Kaip apsirengti? Pasirinkimo išties netrūksta. Pasiskirstykite vaidmenimis. Tapkite burtininkais, žolininkais, kunigais, vienuoliais, trubadūrais (keliaujančiais aktoriais), plėšikais, riteriais ir t.t. Apsirenkite savo vaidmenį atitinkančiais drabužiais.

 

    Kad vakarėlyje dalyvaujantys vaikinai turėtų ką veikti ir kuo pasipuikuoti, galima surengti pačių įvairiausių rungčių turnyrą. Tai gali būti imtynės, lenktynės, šaudymo iš lanko, metimo, ridenimo ar kitokios varžybos. Nugalėtojai gali būti apdovanojami. Prizai turi būti valgomi arba geriami.

 

 
    Merginas be abejo žavės išdidžios Viduramžių damos vaidmuo. Patikėkite, istorija liudija, kad ir tuomet moterys atrodė puikiai! Kukli, tačiau drauge ir elegantiška suknelė, kykas, balta pudra nugrimuotas veidas – neatsiejami Viduramžių vakarėlio akcentai. Pamėginkite ir Jūs. Išsipuošusios galėsite stebėti savo riterių varžybas, o po jų surengti linksmus, netradicinius šokius.

 
    Būtų puiku, jei vakarėlį vestų juokdarys. Visi kiti tegul paruošia prisistatymus, o juokdarys kviečia žaisti įvairius žaidimus. Nepamirškite ir vaišių. Tačiau teks atsižvelgti į tai, kad tai ne bet koks, o Viduramžių pasaulis, kuriame košę reikės pjaustyti peiliu, atsilaužti gabalėlį sūrio pavyks tik gerokai pasidarbavus plaktuku. Vienkartinę lėkštę atstos dubenėlio formos duonos pluta, o dauguma patiekalų bus negailestingai persūdyti.

 

 
    Ką gi, linkime sėkmės rengiant nepakartojamą Viduramžių vakarėlį! Pajuskite Viduramžių dvasią ir išties įspūdingą žaidimų, papročių ir pramogų įvairovę…


Aušra Rašimaitė
Nuotr.sxc.hu
KaVeikti.lt informacija


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook