Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

Teminis VAMPYRŲ vakarėlis

Teminis VAMPYRŲ vakarėlis

Jei naktį kažkodėl jautiesi geriau nei dieną, mėgsti juodą spalvą, tau visada patiko raudonos spalvos gėrimai, o draugus gąsdinti patinka ne tik per helovyną, tau būtinai reikėtų sudalyvauti vampyrų vakarėlyje!

Nori praskaidrinti kasdienybę, pasilinksminti gerame vakarėlyje? Surenk kraują kaitinantį, šiek tiek šiurpoką vampyrų vakarėlį! Paprasta, bet- nepaprastai linksma.

Vakarėlio spalvos- juoda ir raudona
Svarbiausia, kad visi dalyviai būtų apsirengę juodai. Geriausiai tiktų juodi apsiaustai, o kad apranga būtų žaismingesnė, juodos spalvos rūbus galima papildyti raudonomis detalėmis arba aksesuarais.

     
Makiažas
Makiažas būtinas ir vaikinams ir merginoms. Efektas bus tikrai geresnis, jei vampyrai bus itin baltais veidais, o akių kontūrai bus ryškiai juodi. Galima panaudoti ir raudonos spalvos motyvą, pavyzdžiui, ant smakro nupiešti raudoną kraujo lašą. O svarbiausia- nepamiršti vampyro dantų.

 
    
Užkandžiai ir gėrimai
Labai svarbus tokio vakarėlio akcentas – raudonos spalvos gėrimai, simbolizuojantys kraują, kurį vampyrai taip mėgsta. Tai gali būti raudonas vynas, kokteiliai su pomidorų sultimis ir pan. Būtų šaunu, jei ir  patiekalai (ar bent jau didžioji jų dalis) taip pat būtų raudoni.

 
    

Aplinka

Kad būtų sukurta tinkama aplinka, galima uždegti kelias žvakes arba švęsti tokį vakarėlį vien žvakių šviesoje. Smagiausia, kad vampyrų vakarėliai vyksta iki pat pirmųjų saulės spindulių.

Ką veikti?

Vampyrų vakarėlyje, kaip ir bet kokiame kitame, vyksta šokiai, įvairūs žaidimai ir net karaokė. Visa tai priklauso nuo to, kas vampyrams tą vakarą labiau patinka. Na, o jei į vampyrų vakarėlį netikėtai užklysta paprastas mirtingasis (šviežio skanaus kraujo) vaikinas ar mergina, tada vakarėlis pavirsta kraujo medžioklės vakaru-vyksta šiurpokos slėpynės ir gaudynės...

 

 

Lina Daukšaitė
Nuotr. sxc.hu
KaVeikti.lt informacija


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook