Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

Namuose su draugais ir sapnguolių pyragu

Namuose su draugais ir sapnguolių pyragu

Suki galvą, ką veikti, kai lengvutės snaigės pūstomis suknelėmis tupia ant tavo apledijusio lango? Nusibodo sėdėti ir stėbėti baltame dangaus avinėlių šokyje tolstančius praeivių siluetus, pamažu nykstančius automobilius? Dieviškai sninga...

Bet ką veikti TAU?

Gali bėgti į lauką lipdyti senį besmegenį, pėdomis mindyti sniego piešinius, visu ūgiu išsitiesti puriame baltame debesyje ir daryti sniego angelus. Arba paprasčiausiai atsistoti viduryje kiemo, atversti galvą į viršų ir stebėti, kaip didžiuliai sniego kąsniai krenta į primerktas tavo akis. Visai kaip vaikystėje...

Šalta?

Na, jei šiandien nesinori lįsti laukan, gali puikiai praleisti dieną namuose. Nuotaiką visada praskaidrina skanus maistas. Čiupk telefoną ir nedvejodamas surink 1822 arba (37) 422 422 numerį Kaune – paslaugūs ČILI PICA ar PIZZA ARENA darbuotojai pristatys dar garuojantį skanėstą tiesiai ant tavo stalo!

Po sočių pietų verta pagalvoti ir apie desertą. Juk mėgsti saldumynus? (o kas jų nemėgsta...?). Mąstai, ką čia sukrimtus? Pasitelk vaizduotę: vaisiai su grietinėle, ledai su šokoladu, spanguolių pyragas*, mmm... Neturi reikalingų ingredientų? Ne bėda! Pasikviesk draugų– vienu šūviu nušausi du zuikius: sulauksi besišypsančių veidų su visais reikalingais produktais jūsų būsimam virtuvės šedevrui! (juk nesunku pakeliui užsukti į prekybos centrą).

Kai visi sotūs ir laimingi, galite prasimanyti ir kitų pramogų. Kodėl nepažiūrėjus gero filmo? Norimą vaizdajuostę rasi bet kuriame DVD nuomos skyriuje savo mieste (vidutinė nuomos kaina 5 Lt parai). Nedelsk – šauni diena jau laukia tavęs!

Reikia daugiau idėjų? Jas rasi portale www.kaveikti.lt !

  * SPANGUOLIŲ PYRAGUI tau reikės:

  •  200 g spanguolių,
  • 1,5 stiklinės cukraus,
  • 2 kiaušinių,
  • 2 stiklinių miltų,
  • 2 šaukštelių kepimo miltelių,
  • 0,5 stiklinės aliejaus,
  • 0,5 stiklinės pieno,
  • vanilinio cukraus,
  • druskytės. 


Kaip pasigaminti?

Spanguoles sutrink šakute, sudėk į sietelį, kad nuvarvėtų sultys. Tada išspaudas (ne visai sausas) sumaišyk su puse stiklinės cukraus.
 Tešlai kiaušinius išsuk su likusiu cukrumi, vaniliniu cukrumi ir druska. Supilk aliejų ir pieną. Įmaišyk miltus sumaišytus su kepimo milteliais. Trečdalį masės supilk į paruoštą kekso formą, per vidurį sudėk pusę spanguolių masės (formos kraštų ji turi neliesti, nes kepant pridegs), kitą trečdalį tešlos, vėl spanguoles ir likusią tešlą. Kepk apie 40-50 min. vidutinio karštumo orkaitėje.

 Skanaus!

Nuotr. www.pexels.com
Kaveikti.lt informacija


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook