Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

KaVeikti.lt LADA į Lietuvą parvežė nugalėtojų taurę

KaVeikti.lt LADA į Lietuvą parvežė nugalėtojų taurę

KaVeikti.lt komandos ekipažas su savąją vienintele „Lada“ iš Baltijos šalių kabrioletų suvažiavimo „Kabrioletų vasara 2008” į Lietuvą grįžo su nugalėtojų taure.

Iš viso renginyje dalyvavo net 136 kabrioletai tarp kurių buvo 17 dalyvių iš Lietuvos. Bet ryškiai oranžinis „Lada“ kabrioletas „Kabrioletų vasaroje 2008” patraukė visų dėmesį nuo pat pirmų akimirkų: jį nuolat fotografavo profesionalai ir mėgėjai, prie automobilio būriavosi minios smalsuolių, interviu iš KaVeikti.lt komandos ėmė net dvi Latvijos televizijos.  O galiausiai rinkimų komisiją, visus renginio dalyvius bei svečius KaVeikti.lt ekipažas nuginklavo, kai prisistatymo metu į latvius kreipėsi jų gimtąja kalba bei uždainavo populiarią latvišką dainą apie automobilius. Priedainį „La la, la la“ lietuviai pakeitė į „Lada Lada“, tuomet tūkstantinė minia dainavo pritardama.

„Tuo metu kaip tik su kitais lietuviais pietavome netoliese, bet išgirdę didžiulį triukšmą net pašokome nuo kėdžių. Pasirodo, tai buvo aplodismentai, skirti mūsiškiams – KaVeikti.lt „Lados“ ekipažui!“, – prisiminė renginio dalyvė Jolanta Germanavičiūtė.

Prie pergalės prisidėjo ir tai, kad ryškusis KaVeikti.lt kabrioletas buvo pats judriausias visame sąskrydyje: jame nuotal šėlo portalo simboliais- voverytėmis pasidabinusios komandos narės. „Ladoje“ voverėms visada buvo ką veikti, o aplinkui driekėsi eilės norinčiųjų su jomis įsiamžinti. Kaip vienas latvis išvertė, kai kurie netgi spėliojo, kada voverės pavargs ir nustos dūkti automobilyje. Bet tai įvyko tik KaVeikti.lt ekipažą iškvietus atsiimti nugalėtojų taurės.


„Kai latviškai paskelbė nugalėtojus, iš pradžių net nesupratome, kad kviečia būtent mus. Bet kai visi aplinkiniai plodami atsisuko į mus ir ėmė raginti, nulėkėme į sceną. Jausmas nepakartojamas! Mes svajojome nugalėti ir pasiekėme savo tikslą.”, – įspūdžiais dalinosi Aistė Sinkevičiūtė, KaVeikti.lt projektų vadovė.

„Kabrioletų vasara 2008” organizatorius Janis Timofejevs, apdovanodamas „Lados“ ekipažą juokavo: „Oi netvarka, geriausio kabrioekipažo taurė iškeliauja į Lietuvą...“.

„Lietuvos kabrioletų klubas susikūrė dar tik prieš mėnesį, o jau parsivežėme nugalėtojų taurę. Gera pradžia – pusė darbo“,– džiaugėsi Lietuvos kabrioletų klubo prezidentas Lukas Mackevičius.

Miglė Plyninkaitė
KaVeikti.lt


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook