Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

Mainų programos Erasmus (1 dalis)

Mainų programos Erasmus (1 dalis)

Erasmus mainų programos Lietuvoje tampa vis populiaresnės. Mokytis vykstama į įvairias pasaulio šalis.

Kas laukia studentų vykstančių pavyzdžiui į Ispanijos universitetus? Vertinimo sistema, požiūris į studentus, dokumentų tvarkymas Ispanijos universitetuose atvykstančiuosius dažnai stebina.

Bet tiek modernūs, tiek seni universitetai sutvarkyti preciziškai. Švarūs tualetai, patogios auditorijos, modernios kompiuterių klasės. Iš bibliotekų galima pasiimti ne tik naujausių knygų, bet ir įvairių filmų. Dar vienas neįprastas dalykas- Granados universitete, prieš įeinant į pastatą, „nuskanuojamos“ visų rankinės.

Be to, sudarytos puikios sąlygos studentams su negalia. Tam pritaikyti kompiuteriai, apšvietimas, privažiavimas ir priėjimas į universitetą.

Ant šalia universitetų esančių pievelių per pertraukėles studentai dažniausiai grupelėmis užkandžiauja, gurkšnoja alų, groja gitaromis, aptarinėja ir paskaitas, ir vakarėlius... Tačiau po pastarųjų šios pievelės pavirsta „šiukšliapievėmis“, nors visiškai šalia stovi šiukšliadėžės. Nemažai šiukšlių paliekama ir po auditorijų stalais. Ech, tokie jau tie ispanai...

Aistė Ivanovaitė
Nuotr. www.sxc.hu
Kaveikti.lt informacija


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook