Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

Nuraminti ispanišką auditoriją - menas (Erasmus 4 dalis)

Nuraminti ispanišką auditoriją - menas (Erasmus 4 dalis)

Per sesijas bibliotekos ir skaityklos dirba naktimis, o per egzaminus nenusirašinėjama. Dėstytojams kaip „cerberiams“ vaikščioti nereikia, nes ispanai studentai teigia- „ką žinau, tą parašau“.

Nuraminti ispaniškąją auditoriją yra menas, tačiau jei jau leidžiama diskutuoti, studentai mėgaujasi. Dirba retas kuris studentas, tačiau ir pasimokyti, ir pasilinksminti sugeba puikiai! Atsisveikindami prieš savaitgalį, ispanų studentai sako, kad gerai pasilinksmintum, o ne linki gero savaitgalio.

Po paskaitų universitetuose rengiamos teatro paskaitos, mokinamasi šokti tradicinį ispanų šokį flamenko, vakarais susirenkama žaisti futbolą, įrengtos salės įvairioms sporto šakoms.

Mokslų pabaigoje Carlos III Madrido universitete tradiciškai rengiamas visų kursų studentų vakarėlis su tradicinėmis paeljos, sangrijos vaišėmis. Suorganizuojami koncertai, šokiai.

Organizuojamos pigesnės kelionės studentams po Ispaniją ir kaimynes šalis. Taip pat rengiami kalbų kursai kitose šalyse, nes, anot ispanų,- tai pats geriausias būdas išmokti kalbą. Paradoksalu, tačiau dauguma kalbintų ispanų studentų nors angliškai ir šiek tiek supranta, tačiau nekalba.

Aistė Ivanovaitė
Nuotr. www.sxc.hu
Kaveikti.lt informacija


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook