Šiandien

Renginys įvykoDomino teatro spektaklis „Kakė Makė ir magiška kelionė“

Aprašymas


Nuotykių kupinas spektaklis „Kakė Makė ir magiška kelionė“ tik DOMINO teatre!
PASTABA TĖVELIAMS: šis spektaklis yra nauja DOMINO teatro spektaklio „Kakė Makė ir pižamų vakarėlis“ versija!
Vaikai, ar jums pasitaiko tokių dienų, kai imate nuobodžiauti – žaislai nebedžiugina, visi filmukai jau matyti? Tokių dienų pasitaiko ir Kakei Makei…
Dzin dzilin! O kas gi skambina į duris? Hm, į svečius atvyko paštininkas ir atnešė kažkokį keistą laišką. Atidarykim! Laiške kvietimas vykti traukiniu į magišką kelionę. Kuuur? Į paslaptingą vakarėlį!
Prisipažinkite, kas gi nemėgsta kelionių?! O ypač žinant, kad traukinių stotyje sutiksite Netvarkos Nykštuką ir Mucį, kurie taip pat gavo paslaptingą laišką, kviečiantį į vakarėlį keliauti drauge. Sužinosite, ką daryti, jei pakeliui sugenda traukinys – gerosios Raganos burtai išspręs šį nemalonų netikėtumą! Kartu šoksite ir dainuosite, patirsite įsimintinų nuotykių, gaudysite muilo burbulus ir mojuosite mylimiems monstrams – Mamaisai ir Nanaisai.
Ar jau galime pradėti magišką kelionę? Laukiame tik jūsų, vaikai!!!
Spektaklis „Kakė Makė ir magiška kelionė“ pastatytas pagal Linos Žutautės knygeles „Kakė Makė ir magiška kelionė“,  „Kakė Makė ir draugystės šluota“, „Kakė Makė ir katinas vienai savaitei“ bei „Netvarkos Nykštukas ir netikėtas svečias“.
Skaityti daugiau
Siųsti užklausą renginio organizatoriams

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook