Renginys įvykoLietuviško alaus festivalis 2024

  • Data:2024 Gegužės 31d., 15:00
  • Vieta:Kalnų parko estrada, Vilnius, Vilnius
  • Bilietai:Pirkti bilietus

Aprašymas

Šiemet pirmą kartą nusprendėme sutelkti visus Lietuvos bravorus po vienu stogu (dangum) -  „Lietuviško alaus festivalyje“. Dvi dienas švęsti ir bendrauti kviesime ne tik bravorus, bet ir visą minią žmonių. Tegul tai būna vienintelė proga metuose kai vienoje vietoje galima sužinoti tiek daug apie lietuvišką alų ir susipažinti su jo kūrėjais.  
Kalnų parke savo gėrimus pristatyti galės gamintojai nuo pačių mažiausių iki pačių didžiausių, nuo įsikūrusių mažiausiame kaimelyje iki esančių didmiesčiuose, nuo tradicinio kaimiško alaus iki šiuolaikinio. Tai renginys skirtas pažinti mūsų šalies aludarystę! Kiekvienas aludaris bus renginio žvaigždė. Kiekvienas turės vienodą plotą prisistatyti. Kiekvienas Lietuviško alaus festivalyje dalyvaujantis bravoras kartu bus ir renginio rėmėjas.  
Mintis organizuoti tokį festivalį kilo grupelei entuziastų, organizuojančių du tarptautinius festivalius Lietuvoje: nuo 2014-ųjų metų - žiemos kraftinio alaus festivalį „Žmogšala“ ir nuo 2017-ųjų - didžiausią Lietuvoje craftinį alaus gestivalį VAF (Vilniaus alaus festivalis). Turime daug aludarių savo šalyje, bet neturime progos susipažinti su jais ir su jų darbais.  
Kad visiems būtų smagiau, „Lietuviško alaus festivalis“ vyks vasaros pradžioje (gegužės 31 - birželio 01 dienomis) Vilniuje Kalnų parko vasaros estradoje!  Festivalyje bus ne tik alaus, čia bus ir kitų gėrimų, ir pramogų, ir puikaus maisto. Kalnų parke rinksis šeimos, poros ir draugai, nes tai skonių šventė. Čia bus galima prisijungti prie edukacinių žaidimų, sočiai papietauti gamtoje, o norintys galės ir pašokti!  
Skleisti žinią apie Lietuvoje gaminamą alų galime visi kartu.  
Ateikite į Kalnų parko estradą gegužės 31 d (nuo 15:00 iki 22:00) ir birželio 01 d. (nuo 12:00 iki 22:00).
Skaityti daugiau
Siųsti užklausą renginio organizatoriams

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook