Šiandien

Renginys įvykoOSHO Dinaminė šokio meditacija Nataraj su Renara Purkinaite

  • Data:2024 Gegužės 24d., 18:00
  • Vieta:Išminties Namai Mahayana, Bičiulių g. 28, Noreikiškės, Kaunas., Kaunas

Aprašymas

Dinaminė šokio meditacija NATARAJ (Nataradž) - unikali indų mistiko ir dvasinio mokytojo OSHO sukurta judesio meditacija, pritaikyta būtent vakarų pasaulio žmogaus protui. Išjudinanti, pakraunanti ir nuraminanti.

Kai negalime ramiai nusėdėti meditacijoje, nes galvoje pilna minčių - dinaminė meditacija yra tai, kas gali padėti patirti meditacijos skonį.

“Šokis teka savaime. Sekite juo. Jis tiesiog nutinka. Šventiška nuotaika. Tai ne kažko rimto darymas, o tiesiog žaidimas, žaidimas su Gyvenimo energija, žaidimas su savo bioenergija, leidimas jai judėti savo keliu. Tai kaip vejo pūtimas, kaip upės tekėjimas.”

Osho vienas pagrindinių žodžių yra Žaismingumas. Jis sako ''Visuomet kai būnate su manimi, atsiminkite žodį Žaismingumas, nes jis yra bazinis. Šioje šalyje Dievo kūrimą vadiname lyla (leela) - Dievo žaismas. Dievas nesukūrė pasaulio, tai jo žaidimas''.

Šokantysis išnyksta, lieka tik šokis. Galbūt vieną dieną ir šokis išnyks. Atsiras ne iš proto ar ego kylantis sąmoningumas.

Išankstinė patirtis nei meditacijoje, nei šokyje - nebūtina.

Kadangi meditacija - dinaminė, svarbu būti pakankamai geros fizinės sveikatos. Jei širdies veikla ir bendra būklė leidžia bėgti krosą, galite dalyvauti.

Jogos kilimėliai ir pagalvėlės yra salėje

Drabužiai patogūs, nevaržantys judesių.

1-2 val prieš meditacijas nieko nevalgyti.

Rekomenduojama fiziškai aktyviems.

Nuo 18 metų.

Energetiniai mainai - 25 Eur.

Registracija būtina, patvirtinama pervedus 10 Eur avansą.
Registracijos forma: https://forms.gle/XdX2EK5qu67XnN4Z6

Gavėjas: Renata Purkinaitė
A.s.: LT797300010158758243
Paskirtis: Osho šokio meditacija

Info pasiteiravimui: renata.arch@gmail.com

Susitikimą veda:
RENATA PURKINAITĖ - Osho instituto sertifikuota instruktorė, hipnoterapeutė, Reiki, Dvasinio stuburo tiesinimo meistrė, emocijų paleidimo instruktorė.
www.renatapurkinaite.lt
+37064776442

Daugiau apie praktiką:

Nataraj (liet. Nataradž) šokio meditacija, tai dinaminė, Osho sukurta meditacija.
Tai totalaus šokio meditacija, turinti tris fazes, kurios tęsiasi 65 minutes.

Apie Osho (liet. Ošo):
Osho yra šiuolaikinis mistikas, kurio mokymai turėjo įtakos milijonams įvairaus amžiaus žmonių. Jo unikalios "aktyviosios meditacijos" skirtos kūne ir prote sukauptiems stresams išvalyti ir patirti meditacinę būseną.

Osho - (tikrasis vardas Rajneesh Chandra Mohan Jain; 1931 m. gruodžio 11 d. - 1990 m. sausio 19 d.) – Indijos dvasinis mokytojas, Ošo meditacinio judėjimo kūrėjas.

Osho išleido daug knygų, kurių nemaža dalis yra išversta į lietuvių kalbą.

Tai ''Džiaugsmas: laimė, kuri kyla iš vidaus'', ''Meilė. Laisvė. Vienuma'', ''Meditacija užimtiems žmonėms. Streso įveikimo praktikos laiko medituoti neturintiems žmonėms'', ''Atjauta. Visiškai atsiskleidusi meilė'', ''Sąmoningumas. Naujo gyvenimo būdo įžvalgos'', ''Intuicija. Žinojimas anapus logikos. Naujo gyvenimo būdo įžvalgos'', ''Intymumas'', ''Meilė. Laisvė. Vienuma'', ''Tantra'' ir kt.

Iki malonaus susitikimo!
Skaityti daugiau
Siųsti užklausą renginio organizatoriams

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook