Šiandien

Renginys įvykoKultūros svarba ir įtaka pabėgėlių integracijos procese

Aprašymas


Ar kada pagalvojote apie kultūros svarbą ir įtaką kasdieniniame gyvenime? Ar kada susimąstėte su kokiais kultūriniais iššūkiais susiduria pabėgėliai, priversti palikti savo gimtuosius namus tėvynėje ir norėdami integruotis svečioje šalyje?

Artėjant Pasaulinei kultūrų puoselėjimo ir Lietuvos tautinių bendrijų dienai, siekiant paminėti šias svarbias progas ir atkreipti visuomenės dėmesį į Lietuvoje gyvenančius užsieniečius, gerinti jų socialinę bei kultūrinę integraciją šalyje, gegužės 22 d. 18:00-19:30 val. kviečiame Jus į renginį MO muziejuje arba tiesiogiai internetu stebėti diskusiją „Kultūros svarba ir įtaka pabėgėlių integracijos procese”.

Diskusijoje dalyvaus ir savo profesine patirtimi bei įžvalgomis dalinsis:
· Gediminas Pocius, Pabėgėlių priėmimo centro direktoriaus pavaduotojas
· Renata Kuleš, Jungtinių tautų pabėgėlių agentūros (UNHCR) atstovė Lietuvoje
· Maritana Larbi, Vilniaus universiteto Azijos ir transkultūrinių studijų instituto jaunesnioji asistentė
· Aistė Šopienė, knygos „Širdys, ieškančios namų. Tarp Venesuelos ir Lietuvos“ autorė, ispanų kalbos mokytoja ir vertėja 
· Aldona Teresa Sulcas Subacius, Lietuvių kilmės venesuelietė, perkelta iš humanitarinės krizės ištiktos šalies.

Diskusijos moderatorė Ieva Balsiūnaitė, LRT žurnalistė.
 
Talentingas atlikėjas, Lietuvoje prieglobstį gavęs Irako pilietis Kadhim Al-Farttoosi atskleis Artimųjų Rytų muzikos žavesį per užburiančias Oud melodijas.

Atvykus į renginį MO muziejuje (Pylimo g. 17, Vilnius) taip pat bus galimybė pamatyti tarptautinio „Help-Portrait“ projekto socialinę fotografijų parodą „Asmenybė ir jos istorija atsispindinti portrete“.
 
Diskusija bus transliuojama tiesiogiai internetu gegužės 22 d. 18:00-18:30 val. „Facebook” ir "Youtube" paskyrose (Pabėgėlių priėmimo centras) ir LRT.lt portale.
 
Renginio tiesioginės transliacijos nuoroda: https://www.facebook.com/events/436350512338039?ref=newsfeed
 
Skaityti daugiau
Siųsti užklausą renginio organizatoriams

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook