Šiandien

Renginys įvykoSpektaklis visai šeimai „Baisiau už tarakoną“ TEATRO GIMTA

Aprašymas

ŠVĘSKIME ,,BUDRUGANA LIETUVA” GIMTADIENĮ DRAUGE!
Kiekvienas saulėtas pavasaris - mūsų teatrui atneša džiugią šventę. Šventę, kurioje pučiame žvakutes, skaičiuojame metus ir garsiai dainuojame linkėdami ,,ilgiausių metų”! Taip taip taip, šį pavasarį, ,,Budrugana Lietuva” teatras švenčia SEPTINTUS savo gyvavimo metus! Todėl šiemet norime pakviesti mūsų teatro žiūrovus švęsti ne bet kokį, o patį Tarakoniškiausią teatro gimtadienį!
Jūsų lauks
- Naujausias ,,Budrugana Lietuva” teatro spektaklis ,,Baisiau už tarakoną”!
- Po spektaklio, ,,Budrugana Lietuva” teatro gimtadienio tortai, skanumynai, saldumynai ir smagus laikas su teatro komanda!
Apie spektaklį
Vieną dieną pilkame daugiabutyje televizija praneša apie koroną ir karantiną – visų namo butų durys užsiveria ir gyvenimas tarsi sustoja. Bet ar tikrai? Juk už visų tų durų lieka gyventojai su savo paprastai nepaprastomis kasdienybėmis!
Tarakonas Lapiščiunksibantis, kurio nevaržo jokie karantino ribojimai, leidžiasi į kelionę susipažinti su savo gimtojo namo gyventojais ir surasti laimingus namus. Žygio tikslas, iš pirmo žvilgsnio, atrodo visai paprastas. Bet pirmiausia tarakonui reikės išsiaiškinti, o kas yra ta laimė?
Žaismingas ir filosofiškas spektaklis, sukurtas pagal rašytojos Vaivos Rykštaitės knygą vaikams „Baisiau už tarakoną“, puikiai tiks visai šeimai. Spektaklio herojus tarakonas, vesdamas žiūrovus po skirtingus butus ir supažindindamas su jų gyventojais, kels klausimus: vienatvės, atsiskyrimo, amžizmo, priklausomybių temomis, palikdamas erdvės patiems ieškoti atsakymų, į rūpimus klausimus.
 
Režisierė - Sigita Pikturnaitė
Kompozitorė - Toma Čepaitė
Iliustracijų dailininkė - Patricija Bliuj-Stodulska
Scenografė, kostiumų dailininkė - Erika Jankauskaitė
Aktoriai - Eglė Agota Matulytė, Veronika Tarasevičiūtė-Šiaulytienė, Domas Šiaulytis
 
Bilieto kaina: 12 eur.
Vaikui iki 3 m. bilieto nereikia.
Spektaklis rekomenduojamas vaikams nuo 5 iki 99 m.
Bilietai nekeičiami ir negrąžinami.

Skaityti daugiau
Siųsti užklausą renginio organizatoriams

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook