Šiandien

Rugpjūčio 24d.Korgių lenktynės 2024 / Corgi Race Vilnius 2024

Aprašymas

Pasiruoškite tokiam uodegų nuotykiui, kokio dar nėra buvę! Prisijunkite prie mūsų ir praleiskite dieną, kupiną įnirtingų lenktynių, žavių korgių ir kūrybingiausių kada nors matytų kostiumų. Vilnius netrukus virs korgių visatos centru, ir mes norime, kad kiekvienas šunų mylėtojas taptų jo dalimi!
Renginį sudaro dvi dalys: pirma - kostiumų konkursas, kuriame trys geriausi pretendentai bus išrinkti remiantis tiesioginiu žiūrovų balsavimu. Tada laukia 50 metrų sprinto varžybos, kuriose korgiai bus suskirstyti į grupes pagal svorį ir varžysis kvalifikaciniuose bėgimuose, pusfinaliuose ir didžiajame finale. Varžybos vyks pačioje Vingio parko širdyje, o trasą įrengsime šalia 6000 vietų estrados, kad kiekvienas žiūrovas galėtų puikiai stebėti renginį. Sekite mūsų Instagram ir Facebook puslapius, kad sužinotumėte visas naujienas ir papildomas atrakcijas!
Po didžiulės sėkmės 2020 m. ir 2023 m. vykusių renginių, kurie sutraukė tūkstantines minias, nusprendėme kilti į kitą lygį: kviečiame korgių entuziastus iš visos Europos! Mūsų misija? Suburti tarptautinę korgių mylėtojų bendruomenę ir kartu įtvirtinti Vilnių kaip pirmąją korgių karalystę. Velso Pembruko ir Kardigano korgiai, tai jūsų akimirka suspindėti! Registruokitės mūsų svetainėje arba rašykite mums el. paštu woof@corgiracevilnius.com ir sužinokite visą informaciją, kurios reikia saugiai ir nepamirštamai kelionei į Vilnių.
Kurkime istoriją drauge ir sukurkime didingiausią visų laikų korgių renginį!
Skaityti daugiau
Siųsti užklausą renginio organizatoriams

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook