Šiandien

Renginys įvykoEkskursija ir plaukimas laivu Kaunas su pirklio žmona

  • Data:2024 Liepos 13d., 12:00
  • Vieta:Kauno pilis, Kaunas
  • Bilietai:Pirkti bilietus

Aprašymas

Tai smagi, įdomi pažintinė kelionė šeimoms, suaugusiems ir vaikams su tetralizuota ekskursija lietuvių kalba po Kauno senamiestį.
Kelionės metu Jūs ne tik pasiplaukiosite laivu Kaunas, bet ir susitiksite su turtinga pirklio žmona Elžbieta, kuri pasitiks Jus prie Kauno pilies tiltelio ir keliaudama kartu papasakos Kauno miesto „gimimo“ istoriją, jo kūrimosi aplinkybes, ekonominį aukso amžių, Viduramžius bei anuometinį pirklių gyvenimą Kaune. Besišnekučiuojant ir klajojant senamiesčio gatvelėmis pirklio žmona palydės Jus į prieplauką, kur visi kartu įsėdę į laivą plauksite Nemunu ir Nerimi. Plaukimo metu laive tęsis pasakojimai ir prisiminimai. Jums atsivers visas Kauno senamiesčio grožis, architektūros paveldas ir atsinaujinantis miestas. Taip pat turėsite galimybę pamatyti Lietuvos didžiausių upių Nemuno ir Neries santaką, pasigrožėti XIII a. Kauno pilimi bei “Laisvės kario” skulptūra
Šią kelionę galima užsisakyti ir privačiam pasiplaukiojimui gimtadienio, krikštynų, vestuvių proga bei mokinių ar įmonių kolektyvams. Kelionės trukmė 2,5val.  tetralizuota ekskursija krante ir plaukimas laivu.
Laivas erdvus, stabilus, nesiūbuoja, plaukimo metu galima komfortiškai vaikščioti, yra atviras denis, WC ir praustuvė rankoms bei grotuvas muzikai. Laivas pilnai dengtas, jei šilta, langai atsidaro, geras vėdinimas.
Pirma susitinkate 12 val su pirklio žmona prie Kauno pilies tiltelio užrašo KAUNAS.
Lauksime jūsų.
Bilietus būtina įsigyti iš anksto.
Skaityti daugiau
Siųsti užklausą renginio organizatoriams

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook