Šiandien

Renginys įvykoOLEG VYNNYK

Aprašymas

OLEG VYNNYK SU NAUJA PROGRAMA “Тy v kurse“ GYVO GARSO KONCERTE VILNIUJE

Gegužės 11 d. Vilniuje, „Siemens“ arenos COZY erdvėje koncertuos populiariausias Ukrainos dainininkas, dainų autorius ir kompozitorius Oleg Vynnyk. Šis dainininkas surengia net du šimtus koncertų per metus, yra išleidęs šešis autorinius albumus, o stadionai nesutalpina visų norinčių jį pamatyti ir išgirsti. Per keletą solinės karjeros metų OLEG VYNNYK tapo labai žinomas, o tokio staigaus šuolio šou biznis seniai nėra matęs. Europa jau dešimt metų ploja šiam talentui, o įvairios premijos ir daug apdovanojimų nuvedė atlikėją į populiarumo viršūnę. Šio atlikėjo paslaptis slypi ne tik unikaliame balse. Kiekviena jo daina, žvilgsnis, judesys – absoliučiai viskas pripildyta ryškiomis emocijomis, giliu pergyvenimu ir jausmais. Žinomiausios jo dainos „Nino“, „Vovchytsia“, Vozmy menya v svoj plen“, „Scastje“, „Zdrastvui nevesta“ užkariavo milijonus klausytojų širdžių. Šis moterų mėgstamas dainininkas yra vienas populiariausių Ukrainos atlikėjų, klausytojų išrinktas 2017 ir 2018 metais. Jis gavo apdovanojimą „Viva! Patys gražiausieji“ gražiausio vyro metų nominacijoje. Olegas Vynnykas yra X FAKTORIUS 8 UKRAINE , X FAKTORIUS 9 UKRAINE komisijos narys. Atlikėjas,kurį šiandien teisėtai vadina Nr. 1 Ukrainoje, sumušė naują rekordą - jis tapo pirmuoju Ukrainos atlikėju, surinkusiu du anšlaginius koncertus Kijevo sporto rūmuose.

Dainininkas, dainų autorius ir kompozitorius gerai žinomas Europoje: Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje kaip talentingas pagrindinių rolių atlikėjas daugelyje populiarių miuziklų, koncertuojantis specialiu pseudonimu OLEGG. Dirbdamas su žymiu pedagogu iš Amerikos Džonu Lemanu, artistas atskleidė savo talentą ir gavo pagrindines roles miuzikluose „Bučiuok mane, Ket“, „Elizabet“ bei kituose.

Šiandien bilietus į dainininko koncertą išperka labai greitai, o klipai surenka dešimtis milijonų peržiūrų Youtube kanale.

Dviejų valandų trukmės koncerte Vilniuje atlikėjas pristatys naujausią savo programą „Тy v kurse“.

Bilietus į Olego Vynnyko koncertą galite įsigyti visose „TIKETA“ platinimo vietose ir internetu: www.tiketa.lt.

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook