Šiandien

Renginys įvykoComic Con Baltics

Aprašymas

Į Lietuvą trečiąjį kartą atkeliauja Comic Con Baltics! Tai pasaulinio garso populiariosios kultūros reiškinys, kuris įsikurs 16 000 kv. m. užimančiose Litexpo erdvėse. Tai vienintelė vieta, kurioje galite po vienu milžinišku stogu sutikti Holivudo aktorius, filmų kūrėjus, menininkus, komiksų bei beprotiškų kostiumų kūrėjus, fotografijų erdves iš kino studijų, naujausius kompiuterinius žaidimus ir technologijas.

Mes žinome, kad nemažai jūsų susiduriate su dilema, kaip paaiškinti savo draugams, kas yra „Comic Con Baltics“, galbūt tai Jums padės:

Diskusijos su pasaulinio garso įžymybėmis, kurias moderuos žinomi Lietuvos aktoriai ir pramogų pasaulio atstovai.

Naujausių kino filmų pristatymai ir išskirtinės, dar niekur kitur nerodytos ištraukos.

Didžiausias Baltijos šalyse Cosplay konkursas. Išskirtiniai kostiumai iš filmų, kompiuterinių žaidimų ir anime.

Replikos iš garsiausių kino filmų, įvairiausios fotografijų erdvės, kurios privers jus atsinaujinti savo profilio nuotraukas :)

Žaidimų ir technologijų erdvė, kurioje galėsite išbandyti aibę naujausių ir retro žaidimų, bei karščiausių technologinių stebuklų.

Prekybinės erdvės - nuo mažų suvenyrų, figūrėlių, komiksų iki brangiausių kolekcinių daiktų.

Pasiruoškite atsilaikyti pagundoms.

Ir tai tik maža dalis to, ką apima unikalus, didžiausias Baltijos šalyse populiariosios kultūros renginys. “Comic Con Baltics” - tai ne tik renginys, tai - potyris.

Comic Con Baltics – čia susitinka herojai!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

ŠEIMOS BILIETAS: Bilietas galios 2 suaugusiems ir 2 vaikams, 2 suaugusiems ir 1 vaikui arba 1 suaugusiam ir 2 vaikams. Bilietas galioja vieną dieną. Vaikai iki 7 metų į renginį pateks nemokamai (2 vaikai vienam mokančiam suaugusiam).

SUPERHEROJAUS BILIETAS: Šis bilietas garantuos: atskirą įėjimą į renginį be jokių eilių dvi renginio dienas, oficialius „Comic Con Baltics“ marškinėlius, 1 bilietą pasirinkto aktoriaus autografui ir 1 bilietą nuotraukai su pasirinktu aktoriumi.

COSPLAY DALYVIO BILIETAS: Bilietas skirtas užsiregistravusiems cosplay konkurse. Bilieto kodas Jums bus išsiųstas po dalyvio registracijos tinklalapyje www.ccbaltics.com

VIENOS DIENOS BILIETAS: Bilietas galioja tik vieną, pasirinktą dieną. Pokalbiai, aktoriai, Cosplay, žaidimai, įvairiausi suvenyrai ir dar daugiau.

DVIEJŲ DIENŲ BILIETAS: Kaip ir vienos dienos bilietas tik dvigubai daugiau pramogų. Su šiuo bilietu būsite tikri, kad nieko nepraleisite.

*Visi svečiai yra be galo užimtos asmenybės ir dėl tam tikrų su darbu susijusių įsipareigojimų gali atšaukti savo pasirodymą renginyje. Dėl svečių pasirodymo atšaukimo organizatoriai neatsako ir pinigų už bilietą negrąžina.

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook