Renginys įvykoANDRIUS KANIAVA PASIRODYMAS KLAIPĖDA

Aprašymas

ANDRIUS KANIAVA KVIEČIA Į NAUJOS KONCERTINĖS PROGRAMOS PRISTATYMO KONCERTĄ

„Naujos dainos – geros dainos“.

2019 m. balandžio 4 d., 18 val. Klaipėdos koncertų salėje dainuojantis aktorius Andrius Kaniava kviečia į „Pasirodymą“. Tai naujos koncertinės programos pristatymo koncertas, kuriame netrūks profesionaliai išgrotų muzikinių sąskambių, autorinės kūrybos tekstų, dialogų su publika ir daug šventinės nuotaikos.

„Pasirodymas“ – tai nuoširdus noras parodyti žiūrovams kažką gražiai naujo arba naujai gražaus ir, tuo pačiu, sugriauti nusistovėjusią nuomonę, kad geros gali būti tik senos dainos. Šalia to, tai viliojanti galimybė vieną kartą tiesiai šviesiai atsakyti į amžiną klausimą, kurį jaučia pareigą užduoti kiekvienas žurnalistas: Ką naujo išvys žiūrovai šiame koncerte?

Galime atsakyti sąžiningai ir nedvejodami: - viską!

Visų pirmą – dainų ir tekstų autorių Andrių Kaniavą, kuris nepaisant garbaus amžiaus, stengsis atrodyti kaip naujas. Kartu su juo pasirodys Muzikantai iš didžiosios raidės – Aleksandras Tenas (gitara), Gintas Gascevičius (mušamieji) ir Tadas Dešukas (smuikas) ir dienos šviesą išvys 10 naujų dainų, kurių gyvenimas scenoje prasidės tik šiame „Pasirodyme“. Tie, kurie klausėsi „Atšilusios musės“, lankėsi „Antikvariate“, žygiavo kartu su Sunkiosios Muzikos Orkestru „Musė“ ir leidosi ten, kur plukdė „Laivas Restoranas“, supras, ką norima priminti šiuo „ Pasirodymu“:

Visa, kas sena, kažkada buvo nauja!

Į koncertą Klaipėdos koncertų salėje kviečia geros muzikos ekspertai „Bardai LT“.

Bilietus platina TIKETA bei likus 1 val. iki koncerto pradžios prie salės durų.

Daugiau informacijos: koncertai@bardai.lt, tel. 867223266.

www.bardai.lt

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook