Renginys įvykoTikroji dinozaurų istorija

Aprašymas

Ką esi girdėjęs apie dinozaurus? Gal esi ką nors apie juos skaitęs? Gali prisiekti, kad jie išnyko? Bet ar gerai apsidairei aplinkui, įsižiūrėjai į visus daiktus? Stebėjai krintančias žvaigždes? Ar bent akimirkai buvai užsimerkęs ir paniręs į fantazijų pasaulį?

Mes atversime Tau visatos duris, kur galėsi išvysti saulės sistemos planetas, pažvelgti į dinozaurus iš labai arti ir suprasti jų tikrąją egzistavimo priežastį.

Sužinosi apie dar niekam nežinomus visatos kampelius, apie tikrąjį visatos susikūrimą, tariamą dinozaurų išnykimą ir pirmąją žmogaus kelionę į Marsą. Sužinosi tai, ko nerastum nė viename istorijos vadovėlyje.

Susipažinsi su penkiais išskirtinais dinozaurais ir turėsi progą pamatyti, kaip linksmasis penketukas netikėtai atranda jiems dar nematytą būtybę. Tada užsimezga keista ir labai reta draugystė, kuri dar kartą primena, kokia svarbi yra šeima. Kad klysti nėra blogai, jei iš to mes pasimokome.

Tai istorija aprėpianti visą visatą, kuri dar kartą primins apie tikras ir paprastas vertybes, kurios nėra išnykusios, egzistuoja iki šiol, bet yra pamirštos.

Tik prižadėk, kad atsivesi geriausią draugą, nes tai istorija, kurią gali sužinoti ne kiekvienas. Tai istorija, kuria dalintis galima tik su tais, kurie dar neužaugo ir nenustojo tikėti vaizduote.

Šokio spektaklis visai šeimai - „Tikroji dinozaurų istorija“!

Statytojai:

choreografė – Aušra Krasauskaitė-Berulė

muzikos autorius – Kristijonas Lučinskas

scenografė ir kostiumų dailininkė – Liuka Songailaitė

šviesų dailininkas – Justas Butkus

dramaturgė – Samanta Pinaitytė

grimo dailininkė – Aira Braždienė

garso ir vaizdo režisierius – Jonas Raudonius

režisieriaus padėjėja – Marijana Fokina

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook