Šiandien

Renginys įvyko„Dalykai“ / Meno ir mokslo laboratorija / III tarptautinis teatro festivalis „TheATRIUM“

Aprašymas

Premjera 2016 11 16

Autorius ir režisierius Paulius Markevičius

Scenografė Barbora Šulniūtė

Kostiumų dailininkė Sandra Vasilevskaitė

Šviesų dailininkas Audrius Jankauskas

Kompozitorius Arturas Bumšteinas ir Antanas Dombrovskij

Vaidina:

Greta Grinevičiūtė, Simonas Dovidauskas, Paulius Markevičius, Gediminas Rimeika, Vygandas Vadeiša

Spektaklyje istoriniai įvykiai ir veikėjai patalpinami į kvantinę erdvę. Persipinančios laiko, dramos, šviesos ir garso analizės bei veikėjų istorijos nukelia stebėtojus į siurrealistinę tikrovę, kur įprasti dėsniai tampa utopiniais, o kvantinės teorijos - kasdienybe.

Spektaklis - tai tyrimas. Aktoriai - kvantai. Žiūrovas - stebėtojas, kuris vien savo buvimu gali pakeisti stebimojo kryptį, greitį, pasirinkimus, poelgius ar įpročius.

„Meno ir mokslo laboratorija“ (MMLAB) vienija jaunus meno ir mokslo kūrėjus, vykdančius bendrus edukacinius, meno bei tyrimų projektus. Šiuo metu repertuare yra keturi spektakliai (DALYKAI, REIKALAI, ERRORAI ir SIGNALAI rež. Paulius Markevičius). Tai – teatro kūrybos erdvė, neapsiribojanti vien mokslo temomis, bet ir skatinanti jaunųjų menininkų eksperimentus, naujų formų bei temų paiešką. Su kiekvienu projektu į MMLAB veiklą įsitraukia vis daugiau menininkų, tai viena sparčiausiai augančių jaunųjų menininkų organizacijų, pripažinta kritikų ir žiūrovų.

PASTABA! Žiūrovai, įsigiję bilietus su nuolaida, įeidami į žiūrovų salę, kartu su bilietu PRIVALO pateikti dokumentą, įrodantį teisę naudotis nuolaida.

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook