Šiandien

Renginys įvyko„Meistriškumo klasė“ – profesionalių aktorių kūrybinių dirbtuvių pristatymas (16+) / Chorea teatras (Lenkija) / III tarptautinis teatro festivalis „TheATRIUM“

Aprašymas

„Meistriškumo klasė“ – profesionalių aktorių kūrybinės dirbtuvės ir jų pristatymas

Premjera 2019 06 15

CHOREA organizuojamos teatro kūrybinės dirbtuvės paremtos intensyviais aktorystės mokymais. Dirbtuvės moko, kaip pabudinti savyje aktoriaus „organiškumą“ mokantis dinaminio judesio, lavinant kūną, vokalą, muzikalumą, ritmo jausmą, ir perteikti visas šias išraiškos formas viename visapusiškai artistiškame vaidinime. Dirbtuvių atsiradimą taip pat įkvėpė visapusiško aktoriaus idėja, paremta intensyviu darbu su partneriu ir multidimensiškumu – daugiaritmiškumu ir daugiagarsiškumu – darbo su grupe būdais.

CHOREA darbo metodas pasižymi dviems savybėmis – intensyvumu ir rizika – tiek fiziškai, tiek atsiradusiu poreikiu peržengti žmogaus galimybių ribas. CHOREA dirbtuvės verčia peržengti pateikimo technikų ir mokymo ribas. Dirbtuvės skatina sužadinti grupės kūrybiškumą ir sukurti autentišką, dinaminį bei artistišką reginį, kurį žiūrovams pristatys birželio 15 d.

Dirbtuvės skirtos aktoriams, šokėjams, muzikantams, teatro instruktoriams ir teatro, šokio ir muzikos entuziastams.

PASTABA! Žiūrovai, įsigiję bilietus su nuolaida, įeidami į žiūrovų salę, kartu su bilietu PRIVALO pateikti dokumentą, įrodantį teisę naudotis nuolaida.

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook