Šiandien

Renginys įvykoMonique: „Virš vandens“ su orkestru

Aprašymas

Atlikėja Monika Pundziūtė-Monique didinguose sostinės Valdovų rūmuose pristato ypatingą pasirodymą su orkestru „Virš Vandens“.

Liepos 12 d. Valdovų rūmų kiemą pripildys antrojo solinio atlikėjos albumo „Virš Vandens“ skambesys ir žinomiausios Monique dainos. Specialias kūrinių aranžuotes orkestrui ruošia kompozitoriai Vytautas Bikus, Kasparas Meginis, Edgaras Žaltauskas bei Jievaras Jasinskis.

„Tai bus epinis vakaras! Klausytojų pamilti kūriniai, kuriuos jie įsileidžia į širdis, staiga apsirengs kitokiu, kinematografiniu rūbu! Tos pačios mano dainos, tik skambančios didingai, tarsi klausytumėte filmų. Labai laukiu šio iššūkio – pripildyti rūmų erdves savo balsu. Tai unikali galimybė ne tik atlikti dainas, bet ir turėti vietos išjausti kiekvieną jų sekundę, kiekvieną natą, įkvėpimą ar iškvėpimą,“ – pasiilgusi klausytojų į šiltą vasarišką pasirodymą kviečia Monique.

VIRŠ VANDENS – tai tarsi išnirimas virš visko, kas mus traukia gilyn. Ir jeigu paklaustumėte manęs, kas įkvepia kurti, atsakyčiau – gyvenimas. Kiekviena daina – tai mano kasdienė istorija, kurią noriu užrašyti, prisiminti ir pasidalinti.

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook