Šiandien

Renginys įvykoMarijus Aleksa pristato: The Mauskovic Dance Band

Aprašymas

Kosminį hipių vakarėlį Vilniuje kurs kolektyvas iš Amsterdamo „The Mauskovic Dance Band“

Ne viena muzikos grupė ir atlikėjas jau įrodė, jog galima klausytoją perkelti į kitą laikmetį ar būseną. Tačiau kovo 22-ąją į Vilnių atvykstantys „The Mauskovic Dance Band“ žada vienu metu nukelti mus tiek į futuristines kosmoso erdves, tiek į pašėlusį aštuntojo dešimtmečio hipių vakarėlį.

Tiesiai iš Amsterdamo į Vilniaus muzikinį klubą „Tamsta“ atskrisiantys atlikėjai patieks Lietuvos klausytojams laukinės energijos. Jų muzikos stilių nusakančių žodžių – daugybė, todėl geriausia savo nuomonę susidaryti pasikliaujant savomis ausimis. Vis dėlto, muzikiniu „The Mauskovic Dance Band“ keliu sekti lengviau, jei esate susipažinę su terminais „psichodelinė kumbija“, „space disco“ (liet. Kosminis disko) ir „Afro-Caribbean“ (liet. Afro-Karibų).

Pats penkių muzikantų kolektyvas savo stilių įvardina kaip „hypnotic analog dance music“ (liet. hipnotizuojanti analoginė šokių muzika). Tokių pašėlusių ritmų užuomazgos gimė prodiuserio ir muzikanto iš Amsterdamo Nicola Mauskovic galvoje, o vėliau – ir įrašų studijoje. Grojęs būgnais daugybėje įvairiausių muzikinių projektų (tarp jų – ir atgimusiame legendiniame Zambijos kolektyve „W.I.T.C.H.“), Nicola rado laiko studijiniams eksperimentams.

Ilgainiui tokie bandymai tapo pirmaisiais grupės „The Mauskovic Dance Band“ singlais ir 2017 metais buvo išleisti Šveicarijos įrašų kampanijos „Bongo Joe Records“. Praėjusių metų kovą grupė išleido keturių kūrinių debiutinį EP „Down In The Basement“ vinilo formatu.

Nuo to laiko lygiomis dalimis savo kūryboje maišydami kumbiją, Afro-Karibietiškus ritmus ir psichodelinį skambesį atlikėjai sėkmingai hipnotizuoja klausytojus įvairių festivalių bei naktinių klubų scenose visoje Europoje.

Kolektyvo koncertas klube „Tamsta“ neįvyktų be vieno talentingiausių Lietuvos muzikantų, būgnininko ir muzikos kūrėjo Marijaus Aleksos jautrios ausies. Renginių ciklą „Marijus Aleksa pristato“ „Tamstoje“ globojantis muzikantas su pašėlusiais olandais susipažino praėjusiais metais, Amsterdame.

„The Mauskovic Dance Band“ pasirodymas Vilniuje bus antrasis koncertų serijos „Marijus Aleksa pristato“ renginys. Vienas geriausių Europos būgnininkų M. Aleksa rudenį jau kvietė gyvai išgirsti „Femi Temowo band“, o balandžio 23 d. rengiasi dar vienam koncertui – tuomet „Tamstoje“ gros „Paris_Monster“ kolektyvas, grojantis garažinę synth pop stiliaus muziką.

Daugiau apie „The Mauskovic Dance Band“:

https://www.facebook.com/TheMauskovicDanceBand/

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook