Šiandien

Renginys įvykoUnės Babickaitės Lietuvos profesionalių teatrų festivalis „Art do“ - Teatro „Atviras ratas“ spektaklis „Saulėtoji linija“ (N-16)

Aprašymas

Režisierius - Badri Tserediani (Gruzija)

Scenografas - Kęstutis Vaičiulis

Kompozitorius - Darius Razgūnas

Vaidina: Arnas Butkus/Martynas Klementjevas, Elona Karoblytė, Saugirdas Stakelė, Jolanta Miciūnaitė, Izabelė Visockaitė, Sandra Juzėnienė

Trukmė: 2 val. 10 min., 2 dalių romantinė komedija

Amerikiečių rašytojo ir dramaturgo M. McKeever romantinė komedija „37 atvirukai“ - apie tipišką, bet šiek tiek ekscentrišką Satonų šeimą, kuri gerokai pasiklydusi laike. Paradoksalios situacijos, keisti pokalbiai ir visiškai neprognozuojami įvykiai – šioje šeimoje kasdienybė. O dar kiekvienas jos narys turi savų keistenybių, ydų ir mažų paslapčių... Į ši ne kasdienišką „kasdienybės“ ratą įsisuka ir pagrindinis spektaklio herojus Everis Satonas, sugrįžęs į gimtuosius namus po ilgo išsiskyrimo. Turtingų tėvų sūnus grįžta ne vienas - su žavia nuotaka. Kaip juos pasitiks keistuoliai tėveliai, su kokiais iššūkiais teks susidurti, ar užteks jėgų suprasti ir toleruoti chaotišką savo brangių giminaičių gyvenimą..? Linksmas, dinamiškas, bet tuo pačiu gilus spektaklis apie meilę, toleranciją ir pačių artimiausių žmonių santykius.

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook