Šiandien

Renginys įvykoCityraid Vilniaus Nealkoholinis

Aprašymas

CITYRAID™ - tai interaktyvus orientavimosi žaidimas, kuriame virtualiai gautas užduotis privalote atlikti realiame gyvenime, savo pasirinktame mieste pasinaudojant išmaniuoju telefonu bei automobiliu. Kartu su savo komanda turite pasinaudoti savo sugebėjimais bėgti, pažinti miestą, logiškai mąstyti, greitai priimti sprendimus. CITYRAID suteikia galimybę varžytis su kitomis komandomis iš Tavo miesto realiu laiku. Pasinerkite į magišką CITYRAID pasaulį jau dabar.

Norint pradėti žaisti CITYRAID, jums reikia išpildyti šiuos reikalavimus komandai:

1. Automobilis. Jis bus naudojamas važiuoti nuo vienos užduoties iki kitos.

2. Komanda. Komandą turi sudaryti bent 3 asmenys. Tai gali būti Jūsų draugai, šeimos nariai, kolegos ar kiti asmenys

3. Išmanusis telefonas su interneto ryšiu ir kamera. Rekomenduojama, kad telefonas būtų pilnai įkrautas prieš žaidimą. Taip pat rekomenduojama, jog kiekvienas komandos narys turėtų telefoną arba kitą išmanų įrenginį - tai padės užduotis spręsti greičiau ir efektyviau.

Atėjus žaidimo starto laikui, CITYRAID sistemoje pamatysite žaidimo užduotis. Joms atlikti turėsite lygiai 2 valandas. Žaidimą sudaro įvairios užduotys: fizinės, loginės, galvosūkiai ir užkodavimai. Gavusi užduočių sąrašą, kiekviena komanda savarankiškai susidarys optimalų maršrutą, kuris leis atlikti kuo daugiau misijų. Kiekvienas CITYRAID žaidimas vis kitoks - tad Jūsų laukia dešimtys, o gal ir šimtai skirtingų užduočių tipų, kurios privers jus ne tik važiuoti, bet ir gerai pagalvoti.

Dėmesio! CITYRAID nėra lenktynės. Gavę pranešimų apie pažeistas KET taisykles pasiliekame teisę diskvalifikuoti komandą. Plačiau apie tai skaitykite CITYRAID taisyklių puslapyje.

Daugiau informacijos apie renginį: https://www.cityraid.lt

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook