Liepos 11d.Devilstone 2019

Aprašymas

Devilstone yra inovatyvus bei spalvingas alternatyvios muzikos festivalis po atviru dangumi. Festivalio muzika išsiskiria žanrų įvairove: kokybiškas, madingas rokas derinamas su ekstremaliu metalu ir originalaus skambesio elektronika. Tai vieta, provokuojanti pozityvumą bei dovanojanti daug muzikinių ir meninių atradimų.

Nuo 2009 m. Devilstone tradiciškai vyksta vidurvasarį Anykščiuose. Įsikūręs magiškame Dainuvos slėnyje ant upės kranto, Devilstone žengia ir į miesto erdves, o koncepciją nuolat papildo naujomis idėjomis. Festivalio programoje klesti kūrybiškumas, akį traukiantys sprendimai bei daug galimybių saviraiškai.

Devilstone muzika keturias dienas skamba penkiose scenose. Atlikėjų sąraše – 50+ grupių ir muzikinių projektų iš Europos šalių, tolimesnių pasaulio kraštų bei Lietuvos. Kaip visada, su džiaugsmu pristatoma ir tai, kas aktualu Baltijos regiono alternatyvioje scenoje. Festivalis prikausto ir vizualiniais tarpdisciplininio meno efektais, kuriuos įkūnija drąsios parodos, performansai, kino seansai ir kiti kūrybiški akcentai.

Devilstone – tai kūrybinės laisvės ir rokenrolo kurortas, kurio atmosfera įkvepia saviraiškai ir transliuoja alternatyvios kultūros žavesį.

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook