Šiandien

Renginys įvykoPažaislio liepų alėjos vakarai | Andrius Kaniava PASIRODYMAS

Aprašymas

2019 metų liepos 3 dieną, 19 val į Pažaislio liepų alėjos vakarų ciklą surengti ,,Pasirodymo“ atvyksta dainuojantis aktorius Andrius Kaniava. Parengęs naują autorinių dainų programą, scenos senbūvis pristatys ją Kauno publikai. Neišvengiamai nuskambės ir labiausiai pamėgtos Andriaus Kaniavos dainos. O ,,Pasirodymo” devizas - ,,Naujos dainos – geros dainos!”

Organizatorių paklaustas, kas tai bus, Andrius Kaniava nedvejodamas atsakė: ,, ,,Pasirodymas” – tai nuoširdus noras parodyti žiūrovams kažką gražiai naujo arba naujai gražaus ir, tuo pačiu, sugriauti nusistovėjusią nuomonę, kad geros gali būti tik senos dainos. Šalia to, tai viliojanti galimybė vieną kartą tiesiai šviesiai atsakyti į amžiną klausimą, kurį jaučia pareigą užduoti kiekvienas žurnalistas: Ką naujo išvys žiūrovai šiame koncerte?

Galime atsakyti sąžiningai ir nedvejodami: - viską!

Visų pirmą – dainų ir tekstų autorių Andrių Kaniavą, kuris, nepaisant garbaus amžiaus, stengsis atrodyti kaip naujas. Kartu su manimi pasirodys Muzikantai iš didžiosios raidės – Aleksandras Ten (gitara), Gintas Gascevičius (mušamieji) ir Tadas Dešukas (smuikas), du jaunosios kartos atstovai – Gintarė Bauerytė (okulėlė) bei Simonas Navickas (bosinė gitara). O dienos šviesą išvys 10 naujų dainų, kurių gyvenimas scenoje prasidės būtent „Pasirodyme“ - sako Andrius Kaniava. Tie, kurie klausėsi „Atšilusios musės", lankėsi „Antikvariate“, žygiavo kartu su Sunkiosios Muzikos Orkestru „Musė“ ir leidosi ten, kur plukdė „Laivas Restoranas“, supras, ką norima priminti šiuo „ Pasirodymu“: Juk visa, kas sena, kažkada buvo nauja!

Į koncertą kviečia svetingumo kompleksas ,,Monte Pacis”, ,,Geros muzikos ekspertai” ir ,,Bardai LT”

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Koncertų ciklas „Pažaislio Liepų alėjos vakarai“ kviečia pabūti unikalioje aplinkoje, pajusti gamtos bei ramybės pulsą, pailsėti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai, praturtinti save ir atrasti gerovę muzikoje. Esant lietingam orui, organizatoriai kviečia pasirūpinti skėčiais ir apsauga nuo lietaus arba įsigyti vietas prie staliukų po stogų (vietų skaičius ribotas).

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook