Renginys įvykoPažaislio liepų alėjos vakarai | ALINA ORLOVA

Aprašymas

2019 m. birželio 12 d. 19 val. į antrąjį koncertų ciklo ,,Pažaislio liepų alėjos vakarai” koncertą Pažaislio vienuolyno Karietų aikštėje kvies talentingoji atlikėja Alina Orlova. Unikalaus vokalo savininkę, savito braižo dainų kūrėją gerbėjai dievina už svajingą, lyrišką, ramią būseną, o kiekvienas susitikimas su ja tampa išskirtinis.

Keturis studijinius albumus: „Laukinis šou dingo“, „Mutabor“, „88“ ir ,,Daybreak“ išleidusi dainininkė jau vienuolika metų aktyviai koncertuoja, pasirodo tarptautinėse scenose ir garsina Lietuvos vardą. Unikalaus balso atlikėja lygiai prieš vienuoliką metų vos pasirodžius jos debiutiniam albumui „Laukinis šuo dingo“ akimirksniu pelnė šalies melomanų simpatijas. Šiuos metus atlikėja pradeda išleisdama šio pirmojo albumo „Laukinis šuo dingo“ vinilo plokštelę. Koncerte dainininkė savo muzikos gerbėjams pristatys ne tik anksčiau girdėtas dainas, bet ir naujausius kūrinius.

Ekskliuzyvinę, riboto tiražo pirmojo albumo „Laukinis šuo dingo“ vinilo plokštelę bus galima įsigyti koncerte.

Susitikti koncerte kviečia geros muzikos ekspertai ,,Bardai LT” ir svetingumo kompleksas ,,Monte Pacis”.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Koncertų ciklas „Pažaislio Liepų alėjos vakarai“ kviečia pabūti unikalioje aplinkoje, pajusti gamtos bei ramybės pulsą, pailsėti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai, praturtinti save ir atrasti gerovę muzikoje. Esant lietingam orui, organizatoriai kviečia pasirūpinti skėčiais ir apsauga nuo lietaus arba įsigyti vietas prie staliukų po stogų (vietų skaičius ribotas).

Bilietų kainos:

12 € - liepų alėjoje po atviru dangumi;

15 € - parteryje po atviru dangumi;

20 € - prie staliukų po stogu (aptarnauja padavėjas).

Bilietus platina TIKETA ir likus valandai iki renginio pradžios prie įėjimo į Karietų aikštę.

Daugiau informacijos: koncertai@bardai.lt; mob. +370 672 23266

Grupiniai bilietai bei išankstinės rezervacijos: vitalijus@bardai.lt

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook