Renginys įvykoPažaislio liepų alėjos vakarai | Saulius Petreikis

Aprašymas

2019 metų liepos 17 dieną, 19 valandą projekte ,,Pažaislio liepų alėjos vakarai” – talentingasis multiinstrumentalistas Saulius Petreikis su profesionalių Lietuvos muzikantų grupe.

Saulius Petreikis – vienas ekspresyviausių Lietuvos kūrėjų, kurio koncertuose stebina gebėjimas sutalpinti gaivališką pirmapradiškumą ir didingos sielos kūrybą. Atlikėjo daugiapusiškumas atsiskleidžia per skirtingus instrumentus ir nuolatinį ieškojimą tiek gyvybingame dienos aktyvume, tiek mistiškos tamsos apmąstyme. Šiame permainų kelyje susipina verksmingas dudukas, dvasinga bansuri fleita, įdomioji kinų hulusi fleita, nuoširdusis lamzdelis ar šokius nešančios airiškos fleitos. Visi atlikėjo išieškoti instrumentai – tai tik didingo medžio šakos, kurio šaknys tvirtai siejasi su viso pasaulio tautomis, todėl muzika skleidžia vienybę. Kartais tai eksperimentas, o kartais tvari struktūra, nes atlikėjas kuria nuo archajiško folko iki modernios World muzikos ir, netgi, su ekspresyvaus džiazo elementais. Atlikėjo koncertas – tai kelionė aukštyn mitinio pasaulio medžio šakomis, kurios gidas Saulius Petreikis – nuoširdus, ekspresyvus ir visad nenuspėjamas.

Kartu su Sauliumi muzikuos: Vytautas MIKELIŪNAS (smuikas), Donatas PETREIKIS (gitara, saksofonas), Vytautė PUPŠYTĖ (solistė), Vytis VAINILAITIS (būgnai), Kęstutis PAVALKIS (klavišiniai), Domas ŽOSTAUTAS (bosinė gitara). Į koncertą kviečia svetingumo kompleksas ,,Monte Pacis”, ,,Geros muzikos ekspertai” ir ,,Bardai LT”.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Koncertų ciklas „Pažaislio Liepų alėjos vakarai“ kviečia pabūti unikalioje aplinkoje, pajusti gamtos bei ramybės pulsą, pailsėti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai, praturtinti save ir atrasti gerovę muzikoje. Esant lietingam orui, organizatoriai kviečia pasirūpinti skėčiais ir apsauga nuo lietaus arba įsigyti vietas prie staliukų po stogų (vietų skaičius ribotas).

Bilietų kainos:

12 € - liepų alėjoje po atviru dangumi;

15 € - parteryje po atviru dangumi;

20 € - prie staliukų po stogu (aptarnauja padavėjas).

Bilietus platina TIKETA ir likus valandai iki renginio pradžios prie įėjimo į Karietų aikštę.

Daugiau informacijos: vitalijus@bardai.lt mob. +370 68584897

Grupiniai bilietai bei išankstinės rezervacijos: vitalijus@bardai.lt

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook