Šiandien

Renginys įvykoII pakopa. Sėkminga namo statyba: kaip išvengti klaidų?

Aprašymas

SPALIO 23 D. I DALIS

Langai. Šiuolaikiniai langai stebina ne tik savo techninėmis charakteristikomis, puikiomis šilumos, garso izoliacijos savybėmis, spalvomis, dydžiais, formomis, bet ir moderniais sprendimais bei pritaikymo įvairove. Kokybiški langai išsaugo labai daug namų šilumos. Tai bene svarbiausia dabar, kai nuolat didėja pastatų energinio naudingumo reikalavimai. Tačiau ne mažiau svarbu, kad langai būtų tvirti, neišsikraipytų, nekiltų rūpesčių juos atidarant bei uždarant per ilgą eksploatavimo laiką. GEALAN BALTIC architektų bei projektuotojų palaikymo skyriaus vadovas Giedrius Mastavičius apžvelgs, kokius techninius sprendimus būtina įvertinti renkantis namo langus bei duris ir kodėl mažiausios kainos nereikėtų laikyti svarbiausiu langų pasirinkimo kriterijumi.

Stoglangiai. Kaip suplanuoti stogo langus savo namui? Modernioji visuomenė susiduria su vis naujais iššūkiais, nes tampa sėslesnė ir beveik visą savo gyvenimą praleidžia patalpose. Pranešime nagrinėjama “patalpų kartos” problematika ir atkreipiamas dėmesys į pakankamo dienos šviesos kiekio, šviežio oro bei vizualinio sąlyčio su aplinkine gamta būtinybę, pateikiama informacija, kaip stogo langų pagalba užtikrinti, kad namai būtų palankesni sveikatai. Taip pat, apžvelgiami stogo langų rinkoje siūlomi sprendimai, langų planavimo rekomendacijos ir realių projektų pavyzdžiai. VELUX pardavimų vadovas Marius Vinclovas atsakys ir į dažniausiai klientų užduodamus klausimus bei pakomentuos rūpimas problemas.

Šildymo sistemos. Dauguma užsakovų, o neretai ir patyrusių profesionalų, šildymo sistemas renkasi vertindami viso labo tris kriterijus: prekės ženklo žinomumą, kainą, patinka, ar nepatinka produktas. Tačiau teisingas pasirinkimas paaiškėja detaliau išnagrinėjus 20, o kartais ir daugiau skirtingų galimų pasirinkti kriterijų. Seminaro metu sužinosite esminius, kartais nutylimus argumentus, kad galėtumėte šildymo sistemą savo svajonių namui pasirinkti kaip tikras profesionalas! Pranešimą skaitys Stasys Malinauskas, GILIUS IR KO prekybos salono Vilniuje vadovas.

LAPKRIČIO 6 D. II DALIS

Trinkelių danga. Pranešime apžvelgiami 6 pagrindiniai ilgaamžės dangos įrengimo žingsniai: projektavimo darbai, pagrindo įrengimas, trinkelių spalvos, klojimo darbai, siūles ir jų apdirbimas, trinkelių priežiūra visus metus. Atkreipiamas dėmesys į esmines klaidas, bei akcentuojami svarbiausius sprendimai, įrengiant trinkelių dangą. Apžvelgiamos kylančios problemas ir rekomenduojami sprendimo būdai, pristatomi techniniai sprendimai, nauji gaminiai ir priemonės, leisiančios užtikrinti dangos ilgaamžiškumą, patvarumą ir estetinį vaizdą. Pranešimą skaitys BETONO MOZAIKA Kauno pardavimų skyriaus vadovas Egidijus Ivanauskas.

Fasadų šiltinimas. Kokią izoliacinę medžiagą pasirinkti šiltinant savo namo fasadus? Apžvelgsime svarbiausius fasadų kriterijus ir “Ceresit” siūlomų rinkoje dekoratyvinių tinkų savybes. Pristatysime kokius produktus rinktis, jei esate numatę savo namo fasadui naudoti dabar madingas tamsaus intensyvumo spalvas. Pristatomi išskirtinio estetinio vaizdo “Ceresit Visage” fasado apdailos tinkai nepaliks abejingų, o planuojantiems savo namą apdailinti klinkerio plytelėmis, pateiksime informaciją apie klijus ir siūlių mišinius. Fasadų šiltinimas ir apdaila reikalauja didelio profesionalumo ir naujausių technologijų išmanymo, todėl paruošėme Jums daug pavyzdžių su didžiausių klaidų nuotraukomis ir komentarais. Informaciją pateiks CERESIT inžinierius Arūnas Mingaila.

Smeigės ir tinkamas jų panaudojimas.

Pagrindiniai klausimai, kuriuos paliesime kartu su įmonės EJOT techniku, vadybininku Mantu Kaminsku - kam yra reikalingos smeigės ir kokią funkciją jos atlieka fasadų šiltinime? Aptarsime informaciją, pagal kokius kriterijus reikia pasirinkti smeiges ir kokios padaromos didžiausios klaidos, lemiančius fasadų šiltinimo ir apdailos deformacijas, ar netgi nukritimus. Pristatysime smeigių skaičiavimo metodiką – tai efektyvus būdas nepermokėti savo namo statyboje, naudojant tik tiek smeigių kiek reikalinga.

LAPKRIČIO 13 D. III DALIS

Inžineriniu sistemų valdymo ergonomika. Šiuolaikiniame pastate yra dešimtys inžinerinių sistemų – šildymas, vėdinimas, apsaugos, apšvietimo ir kitos. Deja, daugeliu atveju jos veikia tarpusavyje nesuderintos, valdomos iš atskirų valdymo pultų ar programų. Sistema, galinti suvaldyti šią situaciją – pastato automatika arba kitaip dar vadinama “išmanaus namo sistema”. JUNG Vilnius vadovas Raimundas Skurdenis seminare apžvelgs įvairių rinkoje esančių sistemų skirtumus, atkreipdamas dėmesį į tai, ką svarbu žinoti norint teisingai pasirinkti.

Saulės elektrinės. Saulės elektrinės tampa būtinu kiekvieno namo atributu. Šiuo metu galima įsigyti elektrinę ir gauti valstybės paramą arba netgi pasistatyti elektrinę nemokamai. Rinkoje stebime didelę įrangos, tiekėjų ir kainų bei sprendimų pasiūlos įvairovę. Kartu su SOLET TECHNICS pardavimų direktoriumi Tomu Ridiku, aptarsime ką reikėtų įsivertinti renkantis saulės elektrinę prieš statant ar jau pastačius namą. Kokių klaidų galima išvengti ir kodėl rinktis saulės elektrinę reikia kruopščiau nei automobilį?

Vėdinimo ir šaldymo įranga. Patalpose užsistovėjusio oro ir bakterijų sankaupų poveikis žmogaus sveikatai yra lemiantis veiksnys, kodėl vėdinimas yra kiekvieno namo būtinybė. Didėjantis šiuolaikiškų individualių namų sandarumas reikalauja tinkamai suprojektuotų ir sumontuotų patalpų vėdinimo sistemų, apie kurias papasakos TELEPASLAUGA projektų vadovas Artūras Banuškevičius. Ką turėtumėte žinoti, kad galėtumėte pasirinkti kas geriausiai tinka Jūsų namui? Pristatysime skirtingų šilumokaičių rekuperatorius, ortakių sistemas, palyginsime kainas. Apžvelgsime papildomas vėdinimo įrenginių galimybes ir kaip sandariame name įrengti sanitarinių patalpų ventiliatorius, virtuvės gartraukį ir pirties ventiliaciją. Per sausas oras patalpose sukelia įvairias kvėpavimo takų komplikacijas, kaip galima tai išspręsti? Ar sandariam namui reikalingas vėsinimas? Papasakosime kaip įrengti kombinuotą vėdinimo-vėsinimo sistemą, atsakysime, ar verta investuoti. Sužinosite kaip tinkamai eksploatuoti įrangą, išvalyti ir pakeisti filtrus.

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook