Šiandien

Renginys įvykoKairėnų vasaros festivalis | Saulius Petreikis ir WORLD ORCHESTRA

Aprašymas

2019 m. liepos 21 d. 19 val. susitikti Kairėnų vasaros festivalyje VU Botanikos sode kvies Saulius Petreikis, kuris kartu su pasaulio orkestru (World Orchestra) kviečia į muzikos harmonijos versmę, kur skirtingų tautų instrumentai, temperamentai bei melodijos suskambės drauge.

Šis koncertas bus išskirtinis, nes World Orchestra muzikantus pavyksta surinkti tik ypatingiems pasirodymams. Toks ir laukia žaliajame miesto sode Kairėnuose. Kaip teigia pats Saulius Petreikis: „World Orchestra yra tai, kuo aš gyvenu, tai visos pasaulio spalvos. Esu labai laimingas galėdamas groti su tokiais profesionaliais muzikantais. Retai kada ant scenos būna 50 atlikėjų. Tai netradicinis orkestras. Mano žiniomis, panašių kolektyvų Europoje yra tikrai nedaug”. Šią vasarą World Orchestra programa Vilniuje suskambės pirmą kartą.

Orkestrą sudaro talentingi muzikantai: Donatas Petreikis (gitara, saksofonas, muzikinės aranžuotės), Vytautas Mikeliūnas (smuikas), Vytis Vainilaitis (būgnai), Kęstutis Pavalkis (klavišiniai), Domas Žostautas (bosinė gitara), Saulius Petreikis (pučiamieji), vario sekcija: Linas Rupšlaukis (trimitas), Jonas Katauskas (trimitas), Martynas Bražas (trombonas), solistė Vytautė Pupšytė bei 40 žmonių choras (chorinių partijų aranžuotojas bei vadovas Rimvydas Mitkus).

World Orchestra uždavinys yra ne vien parodyti spalvingą pasaulį, jo skambesį ar nepamiršti lietuviškų instrumentų, bet ir visą tai atlikti maksimaliai kokybiškai. „Kurdamas visada galvoju apie bendrą skambesį ir net smulkiausias detales, todėl dažniausiai mūsų atliekamai muzikai reikia nemažo kolektyvo. Būtent World Orchestra muzikinė komanda geba visa jėga atskleisti tai, ką su broliu ne vienus metus kuriame drauge” - teigia atlikėjas S. Petreikis kviesdamas klausytojus į koncertą VU Botanikos sode Kairėnuose.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KONCERTŲ PRADŽIA 19:00 VAL.

Bilietus platina www.tiketa.lt ir 2 val. iki koncertų pradžios prie įėjimo į sodą.

Bilieto kaina: 15 EUR, koncerto dieną 20 EUR

_____________________________________________________________________

Koncertai vyksta VU Botanikos sode, vietoje, kurioje dera nuostabūs vaizdai, grynas oras ir puikus laikas jį leidžiant šeimomis, poromis ar pavieniui. Ir visa tai galima rasti pačiame Vilniaus mieste.

VU Botanikos sodas pasiekiamas tiek automobiliu, tiek viešuoju transportu. Mėgstantiems sveiką gyvenimo būdą – dviračiais ir pėsčiomis. Bet kuriuo atveju, atvykus čia – praleistas laikas bus pats geriausias besibaigiančiam savaitgaliui. Kviečiame atsinešti pledus bei pasidaryti šaunius piknikus po atviru dangumi.

VU Botanikos sodo adresas: Kairėnų g. 43, Vilnius

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook