Šiandien

Lapkričio 6d.OKT / Vilniaus miesto teatras, rež. Oskaras Koršunovas: „Žmogus iš Podolsko“

  • Kaunas2020-11-06
  • Kaunas2020-11-06
  • Utena2020-04-25
  • Vilnius2020-05-07
  • Vilnius2020-05-08

Aprašymas

Nukeltas kovo 17 dienos spektaklis į gegužės 7 dieną. Anksčiau pirkti bilietai galios. Bilietus galite grąžinti iki kovo 31 dienos kasose, kuriose juos pirkote.

Nukeltas kovo 19 dienos spektaklis į gegužės 8 dieną. Anksčiau pirkti bilietai galios. Bilietus galite grąžinti iki balandžio 2 dienos kasose, kuriose juos pirkote.

Nukeltas balandžio 2 d. spektaklis nukeltas į lapkričio 6 d. Bilietai galios tie patys. Informacija dėl grąžinimų bus pateikta vėliau.

Žmogus iš Podolsko

Režisierius – Oskaras Koršunovas

Scenografija – Linas Liandzbergis

Kostiumų dailininkė – Rūta Lendraitytė

Muzika – Diopo Ndugu

Vertė – Rolandas Rastauskas

Vaidina:

Žmogus iš Podolsko – Šarūnas Zenkevičius

Pirmas Policininkas – Marius Repšys

Policijos viršininkė – Giedrė Mockeliūnaitė

Žmogus iš Mytiščių– Marius Čižauskas

Antras Policininkas – Rytis Saladžius

Įprasta policijos nuovada, į kurią pristatomas sulaikytasis – niekuo neypatingas jaunuolis, nedidelio miestelio gyventojas. Sulaikymo pagrindas lieka neaiškus – jaunuolis yra blaivus, jo dokumentai tvarkingi, o konkrečių jo tariamai padarytų pažeidimų nenustatyta. Tačiau policininkai vis vien surengia jam emocionalią apklausą, o jų užduodami klausimai visiškai neatitinka mums įprastos apklausos logikos. Apklausa pavirsta intensyvios psichoterapijos seansu, priverčiančiu sulaikytąjį naujai pažvelgti į savo beprasmį gyvenimą. Policininkai pasirodo besantys itin išsilavinę intelektualai, turintys kilnią misiją – parodyti, koks įdomus ir spalvingas eilinio žmogaus gyvenimas. „Gyvena kaip automatas... nemyli, niekina savo miestą ir jo gyventojus... diena iš dienos nesąmoningai atlieka vienus ir tuos pačius veiksmus... nesuvokia savęs... nemato aplinkui nieko gražaus ir įdomaus... nesuvokia adekvačiai aplink srūvančios Tikrovės... negerbia Tikrovės... O kodėl Tikrovė didžiąja raide?“ Tai spektaklis apie kiekvieno mūsų abejingumą ir nedėmesingumą mus supančiai aplinkai, negebėjimą įžvelgti čia ir dabar esantį grožį. Jis skirtas tiems, kurie nuolat kuo nors nepatenkinti: darganotais orais, nuobodžiu darbu, nesupratingu sutuoktiniu ar gyvenimo rutina. Tikriausiai būtent tokiems žiūrovams vertėtų pabuvoti neįprastoje policijos nuovadoje, kurioje atsidūrė „Žmogus iš Podolsko“. Pjesė „Žmogus iš Podolsko“ - žymaus šiuolaikinio Rusijos rašytojo Dmitrijaus Danilovo debiutas dramaturgijoje.

Premjera

2019 gegužės 15d.

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook