Šiandien

Renginys įvykoTIM HECKER

Aprašymas

Tim Hecker jau antrą dešimtmetį tyrinėja triukšmo, nedarnaus ir melodingo skambesio susikirtimus, kurie susiveda į abstrakčios elektronikos ir amerikietiškojo psichodelinio minimalizmo singuliarumą. Jo kūrybą kritikai vadina tektoninėmis spalvų plokštėmis ar netgi bažnytine elektronika, tačiau ambientinės muzikos scenoje vargiai rastume kitą tokį atlikėją, kurio kūryba nepasiduoda bandymams klijuoti etiketes ir tuo pačiu disponuoja gerai atpažįstamu braižu.

Tim įrašus per eilę metų yra išleidę Kranky, Alien8, Mille Plateaux, Room40, Force Inc, Staalplaat, Fat Cat, gyvus pasirodymus stebėjo tūkstančiai esminių festivalių lankytojų nuo Barselonos iki Sidnėjaus, o „Harmony in Ultraviolet“ į visų laikų ambient albumų TOP 10 įtraukė patys Pitchfork.

Naujausias Tim Hecker albumas „Anoyo“ – iš medžio, vėjo, stygų ir rūko nulietas, modernus ir drauge praeitį menantis, delikatus ir atsiskyrėliškas kūrėjo darbas, kuris yra organiška devintojo ilgagrojo „Konoyo“ tąsa, įrašyta kelionių į Japoniją metu, Tokijo priemiesčio šventykloje ir įkvėpta pokalbių apie smarkiai ir sparčiai banalėjančią muzikos sceną.

Išankstiniai bilietai ribotą laiką po €20, vėliau – brangs.

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook