Šiandien

Renginys įvykoInteraktyvus spektaklis „Pojūčių kokteilių baras”

Aprašymas

„Pojūčių kokteilių baras” – idealus suomių teatro kompanijos „The Center for Everything” pasirodymas tiems, kas dar niekada nėra buvę įtraukiančio teatro pasirodyme ir nori su juo susipažinti. Nei daug, nei mažai – koncentruotų 20 min., kurių metu aktoriai Jums suplaks pojūčių kokteilį!

Festivalio „Namas Nr. 2” lankytojai paragauti teatro kokteilių galės jau birželio 15 ir 16 dienomis. „Pojūčių kokteilių baro” pasirodymas bus pritaikytas festivalio erdvei, laikui bei tuometinėms visuomenės aktualijoms. Vos 100 kokteilių tiems, kurie dar nėra ragavę interaktyvaus teatro!

Šis spektaklis – tai daugiasluoksnė emocijų kolekcija: vienas-prieš-vieną (eng. one-on-one) pasirodymo vyksmas sudarytas kaip kokteilių meniu. Žiūrovai gali išsirinkti jiems patinkantį kokteilį iš meniu arba susidaryti savo asmeninį kokteilį iš trokštamų ingridientų. Kokteilių meniu yra sudaromas pagal specifinį spektaklio kontekstą, todėl kiekvieną kartą yra kitoks.

„Pojūčių kokteilių baro” spektaklio idėja gimė „Patirčių parko Turku 2011” (eng. Experience Park Turku 2011) projekto metu, oficialiosios „Turku – Europos kultūros sostinė 2011” programos dalyje. Vėliau projektas buvo įgyvendintas festivalyje „Flow” Helsinkyje ir keletą metų rodytas „Oulu August” festivalyje. Be viso to, projekto modelis buvo naudotas pedagoginiais tikslais Helsinkio teatro akademijoje ir kaip dalis „Supreme Beings” projekto, buvo įgyvendintas drauge su „Mad House Helsinki” projektu.

Pasirodymas yra netradicinio teatro „Namas Nr. 2” programoms dalis. Festivalis šiemet laikinai apsistojo buvusioje šimtametėje V.Bacevičiaus pradinėje mokykloje Kaune. Daugiau informacijos apie festivalį ir programą internetinėje svetainėje www.namaskurti.lt

Festivalį finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Kauno miesto savivaldybė.

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook