Šiandien

Renginys įvykoRenginys apie stilių ir madą „STILIUS LIVE“

Aprašymas

Pirmą kartą Lietuvoje - UNIKALUS renginys apie STILIŲ IR MADĄ

Gegužės 25 d. Vilnių sudrebins pirmasis ir vienintelis ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse tokio lygio stiliaus ir mados renginys STILIUS LIVE. Diena skirta visiems, kurie neabejingi stiliui ir madai.

Konferencijų salėje pranešimus skaitys dešimtys žymiausių stilistų, dizainerių, grožio srities specialistų iš Lietuvos ir užsienio.

Tarp jau patvirtintų pranešėjų:

ALEKSANDRAS VASILJEVAS. Ekstravagantiškasis mados istorikas, kolekcininkas, kostiumų dizaineris, scenografas. Jo kurti kostiumai užkariavo Prancūzijos, Didžiosios Britanijos, Amerikos, Vokietijos, Rusijos ir kitų šalių didžiąsias scenas. Vasiljevas taip pat gali pasigirti gausia garsiausių pasaulio mados namų: „Channel“, „Lanvin“ istorinių suknelių kolekcija. Iš viso Aleksandro kolekcijoje per 3 500 kostiumų ir aksesuarų.

KONSTANTINAS BOGOMOLOVAS. Tie, kas nors truputį domisi mada, tikrai žino Konstantino Bogomolovo vardą. Įvaizdžio dizaineris ir mados analitikas, Tarptautinio mokymo centro «Bogomolov’ Image School» įkūrėjas. Jo įvaizdžio mokykloje patirties sėmėsi daugybė žinomų Lietuvos stilistų, dizainerių, vizažo specialistų, tarp kurių: Olga Filatova – Kontrimienė (“2Ru2Ra”), Karolina Taraskevič – Bethel.

Savo profesijoje jis užsitarnavęs autoritetą. Jo nuomonės klausiama net ir tuomet, kai kalba pakrypsta ne tik apie madą ir stilių, tačiau ir tiesiog apie gyvenimą.

LIUTAURAS SALASEVIČIUS. Mados namų „Madam pareis vėliau“ įkūrėjas, kuris visas madam užgaidas nuspėja iš pirmų užuomenų, ir paverčia realybe. Talentingas drabužių dizaineris, stilistas, vizažistas, apdovanotas unikaliu pojūčiu stiliui ir madai. Savo stiliaus ir įvaizdžio kūrimą „Madam pareis vėliau“ patikėjo daugybė žinomų Lietuvos moterų. Kaip sako pats Liutauras: „Madingos suknelės apsivilkimas negarantuoja gero rezultato. Derėti turi visuma: drabužiai, batai, šukuosena, makiažas, aksesuarai…“.

ROBERTAS KALINKINAS. Vienas iš sėkmingiausių Lietuvos dizainerių, mados industrijos ekspertas, išsiskiriantis netradiciniu mąstymu ir drąsiais eksperimentais. R. Kalinkino kurtus drabužius renkasi daugelis Lietuvos žvaigždžių, naujovių ieškančios nuotakos ir gatvių stileivos.

SIMONA NAINĖ. Daugeliui žinoma stilinga šilta moteris, vieno populiariariausio lietuviškos mados prekinio ženklo „Nunu“ įkūrėja. Jos stilių ir pojūtį madai seka daugybė lietuvos stilingų žmonių, o įkvėpimo jos kurtuose drabužiuose ieško kiti kūrėjai.

Kaip sako pati Simona, savo darbe visada vadovaujasi moto: „Kiekvieną daiktą pagaminti lyg sau ir su nuoširdžia meile”.

VIKTORIJA ŠAULYTĖ IR JORINGIS ŠATAS. Stilistų ir dizainerių duetas „ŠaŠa“. Vos prieš keletą metų mados pasaulį atakavę stilistai spėjo įsitvirtinti dėl savo unikalaus požiūrio į stilių bei madą. Renkantis garderobą Viktorija ir Joringis visada pirmiausia siūlo atsižvelgti ne tik į mados tendencijas, bet ir į tai, kas labiausiai tinka bei atkreipti ypatingą dėmesį į detales.

„Šaša“ bendradarbiauja su daugybe TV projektų, teikia asmenines stiliaus konsultacijas privatiems klientams.

SIMONA MUI. Pačios populiariausios Lietuvoje Facebook grupės apie stilių Make Me Stylish įkūrėja. Šiuo metu grupę sudaro daugiau nei 50 tūkstančių aktyvių narių. Šiuo metu Simona gyvena ir dirba vienoje iš mados sostinių – Londone, bendradarbiauja kurdama stilių mados žurnalams, fotosesijoms, dirba su Didžiojoje Britanijoje ir visoje Europoje pripažintais fotografais, vizažistais.

ELEANNA KOKKINOU. Elitinės „Bobbi Brown” makiažo akademijos vizažistė, mokymų vadovė. Kurdama įvaizdžius Eleanna visada vadovaujasi „Bobbi Brown“ filosofija: „Makiažas turi atskleisti geriausią moters AŠ ir priversti ją atrodyti bei jaustis geriausiai, kaip tik jinai gali“. Per savo karjerą Eleanna tai pat bendradarbiavo ir kūrė įvaizdžius mados namams „Dior”, „Chanel”, „Lancome”, „Estee Lauder”.

Pranešėjų sąrašas toliau pildomas.

Kūrėjų erdvėje turėsite galimybę susipažinti su žinomų dizainerių kolekcijomis, išbandyti grožio ir kosmetikos naujienas.

TU PRIVALAI BŪTI ČIA, JEI TAU RŪPI TAVO STILIUS, AR NORI GYVAI PAMATYTI BEI IŠGIRSTI, KĄ PASAKYS TAVO STILIAUS IKONA!

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook