Šiandien

Renginys įvykoŠV. KRISTUPO KVINTETAS: KAS TIE PUČIAMIEJI?

Aprašymas

Šv. Kristupo medinių pučiamųjų kvintetas

Programoje: G. Ligeti, F. Farkas, F. Danzi, E. Morricone, E. Grieg, P. Taffanel kūryba.

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras edukacinių koncertų savaitę užbaigs įspūdingu šv. Kristupo pučiamųjų kvinteto koncertu visai šeimai. Edukaciniame koncerte kvintetas atliks žymių kompozitorių kūrinių ištraukas, kurias nuspalvins muzikantų pasakojimai apie penkis skirtingus, savo istorijas ir įdomius nuotykius turinčius pučiamuosius instrumentus. Kuris pučiamasis instrumentas yra seniausias, kuris brangiausias, kuris ilgiausias, žemiausias, patogiausias, gražiausias?.. Visa tai ir dar daug kitokių įdomybių išgirsite atėję į šv. Kristupo medinių pučiamųjų instrumentų kvinteto koncertą.

Tarptautinį pripažinimą kvintetas pelnė 2007 m., kai Marselyje (Prancūzijoje) vykusiame H. Tomasi pučiamųjų kvintetų konkurse laimėjo pirmą vietą bei premiją už geriausią privalomo kūrinio atlikimą, o Japonijoje, 6-ajame Osakos kamerinės muzikos konkurse ir festivalyje, kartu su San Francisko styginių kvartetu bei Niujorko pučiamųjų kvintetu užėmė ketvirtąją vietą varžydamasis su 230 kolektyvų iš įvairių pasaulio šalių. Šv. Kristupo kvintetas dalyvauja įvairiuose muzikos festivaliuose, surengė koncertus Lietuvoje, Prancūzijoje, Rusijoje, Šveicarijoje, 2005 m. išleido kompaktinę plokštelę. Ansamblis apdovanotas Vilniaus miesto mero Artūro Zuoko bei LR Prezidento Valdo Adamkaus padėkos raštais.

KĮ Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro kultūros ir pramogų paslaugų teikimo vartotojams taisyklės http://lvso.lt/lt/veikla/taisykles

KĮ Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras pasilieka teisę pristatyti papildomas eiles A ir B. PRISTATOMOMS VIETOMS NUOLAIDOS NETAIKOMOS.

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook