Šiandien

Renginys įvykoLVSO NAUJAMETINIS KONCERTAS „LA BELLA VOCE“

Aprašymas

Stebuklingą Naujųjų metų vakarą, kai nekantriai skaičiuojame paskutines senųjų minutes ir viltingai žvelgiame į fejerverkais nutviekstą dangų, Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras ir maestro Gintaras Rinkevičius kviečia į ypatingą Naujametinį gala koncertą. Šventinį vakarą gražiausias operų arijas Jums atliks operos solistai Lauryna Bendžiūnaitė, Ieva Prudnikovaitė ir Edgaras Davidovičius. Gilios lietuvių vokalo mokyklos tradicijos lėmė, kad šiandien galime didžiuotis – mūsų operos žvaigždės spindi ne tik Lietuvos, bet ir užsienio operos teatrų scenose. Lauryna Bendžiūnaitė dirba Štutgarto operos teatre, Ieva Prudnikovaitė yra Eseno (Vokietija) Aalto operos teatro solistė, Edgaras Davidovičius koncertuoja Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. Naujametinį vakarą šie puikūs artistai kartu su maestro Gintaro Rinkevičiaus diriguojamu Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru pristatys Jums specialiai šiam vakarui paruoštą šventinę programą. Amžino grožio kupini operų šedevrai, aukščiausia meninė kokybė ir pakili šventinė atmosfera – pažadame, kad su mumis Jūsų Naujųjų metų vakaras taps nepamirštamu.

KĮ Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro kultūros ir pramogų paslaugų teikimo vartotojams taisyklės http://lvso.lt/lt/veikla/taisykles

KĮ Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras pasilieka teisę pristatyti 2 papildomas eiles A ir B. PRISTATOMOMS VIETOMS NUOLAIDOS NETAIKOMOS.

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook