Renginys įvykoHTRK | Vilnius

Aprašymas

Tingi Roland TR-808 ritmo mašina, klampios boso linijos, atmosferinės sintezatorių tekstūros, aiduose mirkstantis melancholiškas balsas ir David Lynch filmų įtaka – visa tai yra HTRK. Rugsėjo 12 d. – pirmą kartą Lietuvoje.

2003-aisiais Melburne į grupę suėjęs trijų muzikantų kolektyvas savo gyvais pasirodymais netruko sudominti ir klausytojų, ir scenos senbūvių. Vos po trejeto metų HTRK iškeitė Australijos žemyną į Europą, kurioje gausiai koncertavo, išleido dabar jau klasikiniu vadinamą albumą "Marry Me Tonight" ir papildė Blast First Petite beigi Ghostly International leiblų katalogus.

2010-aisiais pasaulį palikus grupės bosistui, likę dviese, Jonnine ir Nigel tęsė veiklą, netrukus išleido intensyviai skambantį "Work (work, work) ir leidosi į kelionę New Mexico dykumomis, kur įrašė meditatyviai skambantį trečiąjį albumą "Psychic 9-5 Club". Naujausias grupės įrašas pasirodys šį rugpjūtį, o rugsėjį turėsime galimybę jį išgirsti ir „Kablyje“.

HTRK yra kupini originalumo ir paslapties, o jų nuostabus ir tuo pačiu netobulas skambesys yra tikras ir priklauso tik jiems. Taip sako Yeah Yeah Yeahs`ų Nick Zinner ir mes negalim jam nepritarti.

Išankstiniai bilietai ribotą laiką, vėliau – brangs.

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook