Šiandien

Renginys įvykoGIEDRĖ | Naujo albumo pristatymo koncertas

Aprašymas

Į pop-elektronikos sceną sugrįžtanti dainininkė ir dainų autorė Giedrė vasarą pasitinka su ilgai lauktomis naujienomis. Birželio 20 dieną, po šešerių metų pertraukos, ji pristatys antrąjį savo solinį albumą „Nuolat pildoma“ ir netikėtą idėją – albumas neapsiribos baigtiniu dainų skaičiumi ir internetinėse platformose bus nuolat pildomas naujais kūriniais.

Elektroninės muzikos scenoje Giedrė atsirado kiek daugiau nei prieš dvidešimt metų – jos balsas klausytojams puikiai pažįstamas jau nuo „Empti“ bei „Pieno lazerių“ laikų. Paskutiniu metu į džiazo muziką pasinėrusi dainininkė sugrįžta ten, nuo kur ir prasidėjo jos muzikinis kelias – pop-elektronikos, tačiau ji sako, jog tai yra nauja, kiek brandesnė ir šiek tiek bauginanti pradžia.

„Ko gero, mano nauja muzika visada bus siejama ar lyginama su „Empti” ir „Pieno lazeriais”, nors man tai jau pakankamai sena istorija. Būtų mažų mažiausiai keista, jeigu vis dar kurčiau ir dainuočiau taip pat, – sako Giedrė. – Jaučiuosi dar labiau prisijaukinusi lietuvių kalbą muzikoje ir vis dar galiu surimuoti dviejų žmonių meilę ir išsiskyrimus, džiaugsmą ir liūdesį. Sakau „vis dar”, nes, patikėkit, yra reikalų tokių pamatinių dalykų kaip meilė nepaversti banalybe.“

Pirmą kartą albumą „Nuolat pildoma“ klausytojai gyvai išgirsti ir įsigyti fiziniu formatu galės birželio 20 d. kokteilių bare „Salionas“. Čia prie Giedrės prisijungs geri bičiuliai ir kolegos Darius Rudis (būgnai) ir Julius Valančauskas (bosas).

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook