Šiandien

Renginys įvykoIeva Narkutė. Vasaros meilės taisyklės | UNTOLD CITY

Aprašymas

Naują muzikos festivalį „Untold City“ VU didžiajame kieme iškilmingai atidaro romantiškoji Ieva Narkutė ir jos specialiai festivaliui parengta programa „Vasaros meilės taisyklės“. Naujai užgimusias meiles taisykles drauge su geriausiomis savo dainomis ji pasirengusi jums atskleisti žvaigždėtą rugpjūčio vakarą, vienoje gražiausių sostinės Senamiesčio erdvių, šalia magiškai apšviestos Šv. Jonų bažnyčios.

 

Ar kada susimąstėt, kad prie bet kokio žodžio pridėjus „vasara“, viskas tampa paprasčiau, smagiau ir šiek tiek lengvabūdiškiau? Vasaros meilė, vasaros romanas, vasaros koncertas... Ieva Narkutė apie tai labai stipriai pamąstė, užsirašė ir nekantrauja su jumis pasidalinti.

 

Vasarą – daugiau ne tik atviro kūno, bet ir sielos. Todėl I. Narkutės vasaros meilės taisyklės nesidangsto ir nesislapsto. Jos atvirai flirtuoja ir nebijo būti nesuprastos. Jos žino: kas nutinka vasarą ir lieka vasarai. Todėl nepraleiskite progos pasiklausyti, nes vasaros meilės taisyklės Vilniuje bus papasakotos tik vieną vienintelį kartą – pirmąjį rugpjūčio vakarą festivalyje „Untold City“.

 

Ieva Narkutė – vienintelė iš visų Lietuvos scenoje moka savo dainas taip grakščiai ir elegantiškai įvilkti į puikias istorijas. Jos subtilų įžvalgumą ir subalansuotą humorą, publika vertina ne ką mažiau nei dainas. Tačiau taisyklės dainų neužgožia – išgirsite pačias garsiausias: „Švelnesnis žvėris“, „Metų laikai“, „Kaip taip gali būt?“, „Nedaryk kavos“ „Siaubas, kaip gražu“; ir tokias, kurias ji koncertuose rečiau atlieka: „Šviesos“, „Lėtai, lėtai“, „1000 metų”.

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook