Šiandien

Renginys įvykoPO KILIMU: Katarsis4

Aprašymas

PO KILIMU – išskirtinių akustinių koncertų serija kamerinėje teatro “Atviras ratas” studijos erdvėje. Koncertų ir festivalių lankytojams bei alternatyvesnių šiuolaikinės muzikos užkaborių ieškotojams gerai pažįstamos grupės PO KILIMU atsitrauks nuo triukšmingų minių ir leis pasinerti į gryno, ypatingai kokybiško garso patirtį.Ūžiantys kavos aparatai, skambantys bokalai, šurmuliuojantys lankytojai pasilieka už studijos durų, atiduodami erdvę išgrynintam, gurmaniškam skambesiui.

PO KILIMU – kvietimas klausytojui atsidurti arčiau muzikos garso, žodžio bei minties, iš pirmų lūpų išgirsti jos prasmę ir reikšmę. Visi koncertų ciklo renginiai – proga vienam vakarui pabėgti nuo kasdienybės garsų ir pasinerti į unikalų, tik vienam vakarui gimsiantį akustinį gerai pažįstamų kūrėjų dainų skambesį.

PO KILIMU suteiks galimybę skirtingų atlikėjų kūrybą pažinti nauju kampu ir ypač betarpiškai – koncertų metu atliekamą muziką papildys čia pat vykstantys interviu su kūrėjais. Be to, kiekvienas PO KILIMU koncertas bus įrašomas paisant aukščiausių kokybės reikalavimų, taigi kiekvienas unikaliame renginyje apsilankęs klausytojas taps dalele čia ir dabar vykstančio įrašo.

Liepos 24 dieną 20 val. pirmasis ciklo PO KILIMU koncertas – KATARSIS4

KATARSIS4 atliekama muzika laviruoja tarp struktūriškai laisvų improvizacijų, akademinės muzikos bei lietuvių liaudies muzikos motyvų. Saksofonų kvartetas kūrybiškai pateikia patį instrumentą - išplečia saksofono panaudojimo galimybes neįprastais metodais. Be to, savo muzikoje naudoja ne tik netradicines saksofono garsų išgavimo technikas, bet ir buityje sutinkamus objektus.

Algirdas Janonis (Altinis saksofonas/birbynė)

Arminas Bižys (Altinis/Baritoninis saksofonas)

Danielius Pancerovas (Baritoninis/Altinis saksofonas)

Kazimieras Jušinskas (Sopraninis/Altinis saksofonas)

Susitikime PO KILIMU!

Renginio partneriai: Audioforma, Caffeine

Informaciniai rėmėjai: Vaga, Vilniaus jaunimo informacijos centras

Bilietų kaina iki liepos 15 d. 12 eur

Bilietų kaina nuo liepos 15 d. 15 eur

Bilietų kiekis labai ribotas.

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook