Šiandien

Spalio 7d.KETURI (rež. K. Gudmonaitė)

  • Kaunas2020-10-07
  • Kaunas2020-10-08

Aprašymas

2020 m. kovo 21 d. 18 val. spektaklis KETURI perkeliamas į 2020 m. spalio 7 d. 18 val. Bilietų grąžinimo data bus paskelbta po karantino pabaigos.

2020 m. kovo 22 d. 18 val. spektaklis KETURI perkeliamas į 2020 m. spalio 8 d. 18 val. Bilietų grąžinimo data bus paskelbta po karantino pabaigos.

Spektaklis „Keturi“ sukurtas pagal V. Pelevino romano „Čiapajevas ir Pustota“ ištrauką. Trys herojai kūrena lauželį kažkur pamiškėje, o gal abstrakčioje erdvėje arba savo vidinėje Mongolijoje. Nusikaltimai ir galios demonstravimas – jų kasdienybė. Jie siekia amžino „kaifo“, totalios laisvės, visiškos malonės, išsivadavimo, absoliučios būties, ketvirtojo Aš... Režisierės Kamilės Gudmonaitės interpretacija – tai minties šuolių, ironijos ir paradoksų derinys, kuriame šiuolaikinė realybė persipina su Rytų kultūrų mitologija, o žemoji gatvės kultūra su dvasiniais apmąstymais. Spektaklis, persunktas budistinių pasaulio iliuziškumo idėjų, veikėjai šneka nesudėtinga, šiuolaikiniam žiūrovui suprantama kalba.

Ilgoji salė (2 aukštas), Kęstučio 62, Kaunas

Spektaklyje vartojami necenzūriniai žodžiai (N-16), naudojama stroboskopo šviesa ir daug dūmų efektų.

Po trečio skambučio žiūrovai į salę neįleidžiami.

Daugiau apie spektaklį: http://dramosteatras.lt/lt/spektaklis/4/

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook