Šiandien

Gruodžio 1d.MUZIKINĖ POPIETĖ VISAI ŠEIMAI PASAKA „TRIMITO MIESTAS“

Aprašymas

Režisierė ir scenarijaus autorė BIRUTĖ MAR

Dailininkė INDRĖ PAČĖSAITĖ

Vaizdo projekcijų autorius KAROLIS BRATKAUSKAS

Šviesų dailininkas RIMAS PETRAUSKAS

Dizaineriai ASTA PUIKIENĖ, MARTYNAS LATUŠINSKAS

Dalyvauja

VALSTYBINIS PUČIAMŲJŲ INSTRUMENTŲ ORKESTRAS „TRIMITAS“

Vyr. dirigentas Ugnius Vaiginis, vadovas prof. dr. Antanas Kučinskas

Dirigentas UGNIUS VAIGINIS

Pasakoje skamba kompozitorių T. Adomavičiaus, V. Sainzo, I. Stravinskio, A. Romero, Ch. Hasso, I. Berlino, E. Bourdeau, H. Beeftinko, C. Johno, J. Higdono ir kt. kūriniai

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ kviečia gruodžio 1 d. 14 val. į Kauno valstybinę filharmoniją, kur galėsite pasinerti į muzikinę pasaką „Trimito miestas“. Jūsų laukia nepakartojama kelionė po „Trimito miestą“.

Teatralizuotoje muzikinėje pasakoje „Trimito miestas“ mokiniai bus supažindinami su orkestro muzikos instrumentais, jų žmogiškaisiais „charakteriais“, sužinos, už ką dažniausiai būna atsakingas dirigentas, kiti orkestro nariai, o vyresni žiūrovai atras tik jiems skirtą dėmenį – švelniai ironišką paralelę su valstybei ir visuomenei būdingomis aktualijomis. „Trimito mieste“ kiekviena orkestro instrumentų grupė yra metaforiškai atspindinti mūsų visuomenę. Dirigentas taps eismo reguliuotoju, klarnetai bus eiliniais miestelėnais, saksofonų grupė atstovaus miesto mušeikas, o tūbos gins turtuolių interesus. Svarbiausias muzikinės kelionės po „Trimito miestą“ keliamas klausimas: ar gali labai skirtingi žmonės darniai sugyventi vardan bendro tikslo – muzikos ir harmonijos?

Gal norite paspausti ranką diriguojančiam ir visada rimtam Eismo reguliuotojui, išgirsti bankininkų iš Tūbų klubo paslaptis, prisijungti prie miesto mušeikų Saksofonų? O gal trokštate kartu su muzikantais sukelti tikrą streiką ir iš visų plaučių pašūkauti: Mes norim gyventi kaip norim! Mes norime groti kaip norim! Mes norim – kaip norim! Mes norim – kaip norim! Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ kviečia į muzikinę pasaką „Trimito miestas“.

Muzikinę naujausio pastatymo dramaturgiją diktuoja orkestro vadovo prof. dr. A. Kučinsko parinktas kompozitorių T. Adomavičiaus, V. Sainzo, I. Stravinskio, A. Romero, Ch. Hasso, I. Berlino, E. Bourdeau, H. Beeftinko, C. Johno, J. Higdono ir kt. kūrinių pasjansas. Pastatymo kūrybinė komanda: režisierė ir scenarijaus autorė Birutė Mar, dailininkė Indrė Pačėsaitė, vaizdo projekcijų autorius Karolis Bratkauskas, šviesų dailininkas Rimas Petrauskas, dizaineriai Asta Puikienė, Martynas Latušinskas.

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook