Šiandien

Renginys įvykoConTempo | tarptautinis scenos menų festivalis

Aprašymas

ConTempo – tarptautinis scenos menų festivalis inicijuotas Kaunas 2022, nuo 2019-ųjų organizuojamas Kaune ir Kauno rajone, kaip nurodo pavadinimas, miestui padedantis tvirtai žengti iš laikinosios į šiuolaikinę sostinę. Festivalio programoje – kruopščiai atrinkti šiuolaikinio scenos meno projektai ir menininkai iš Lietuvos ir tarptautinių scenų. Festivalio renginiai nemokami, išskyrus spektaklį "Materiją", kurio bilietus galite nusipirkti čia. Visa festivalio programa - https://www.contempofestival.lt/?page_id=291

MATERIJA | Andrea Salustri (Italija)

Circus Next 2018-2019 projekto laureatas

Pasirodymas: Andrea Salustri

Disciplinos: žongliravimas, objektų manipuliacija

Meninės konsultacijos: Kalle Nio, Roman Müller, Darragh McLoughlin, Alex Lempert, Ben Richter, Matthias Buhrow

Garso dizainas: Federico Coderoni

Techninė režisūra: Michele Piazzi

Prodiuseris: Aurora Nova

Trukmė: 40 min.

Spektaklis „Materija“ atskleidžia, kokia gyvybinga medžiaga gali būti polistirenas. Objektų manipuliacijos žanras čia pristatomas naujai – daugiau dėmesio skiriant patiems objektams, o ne jais manipuliuojančiam atlikėjui. Šis kūrinys žiūrovui neprimeta istorijos ir leidžia ją susikurti pačiam, stebint scenoje besivystantį veiksmą. Laisvai judėti ir imtis savo iniciatyvų leidžiama ir patiems objektams.

Andrea Salustri atvyksta iš Italijos, kur mokėsi kontaktinio žongliravimo, ugnies manipuliavimo ir dirbo gatvės menininku. Nuo 2008 savarankiškai mokėsi groti pianinu. 2013 m. baigė filosofijos mokslus La Sapienza universitete Romoje. 2015 baigė Dance Intensive programą „Tanzfabrik Berlin“ mokykloje ir choreografijos mokslus HZT Berlin universitete.

Festivalį ConTempo organizuoja Kaunas 2022, VšĮ Kultūros platforma ir Lietuvos šokio informacijos centras. Rėmėjai – Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos kultūros ministerija.

*Organizatoriai turi teisę keisti ar redaguoti programą

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook