Šiandien

Renginys įvykoPO KILIMU: Arklio galia

Aprašymas

PO KILIMU: Arklio Galia

 

Laikas: Rugpjūčio 25 d. 20 val.

 

Vieta: Teatro Atviras ratas studija (Ašmenos g. 8, Vilnius)

 

Bilietų kiekis labai ribotas

 

PO KILIMU – išskirtinių koncertų serija kamerinėje teatro “Atviras ratas” studijos erdvėje. Koncertų ir festivalių lankytojams bei alternatyvesnių šiuolaikinės muzikos užkaborių ieškotojams gerai pažįstamos grupės PO KILIMU atsitrauks nuo triukšmingų minių ir leis pasinerti į gryno, ypatingai kokybiško garso patirtį. Ūžiantys kavos aparatai, skambantys bokalai, šurmuliuojantys lankytojai pasilieka už studijos durų, atiduodami erdvę išgrynintam, gurmaniškam skambesiui.

 

PO KILIMU – kvietimas klausytojui atsidurti arčiau muzikos garso, žodžio bei minties, iš pirmų lūpų išgirsti jos prasmę ir reikšmę. Visi koncertų ciklo renginiai – proga vienam vakarui pabėgti nuo kasdienybės garsų ir pasinerti į unikalų, tik vienam vakarui gimsiantį akustinį gerai pažįstamų kūrėjų dainų skambesį.

 

PO KILIMU suteiks galimybę skirtingų atlikėjų kūrybą pažinti nauju kampu ir ypač betarpiškai – koncertų metu atliekamą muziką papildys čia pat vykstantys interviu su kūrėjais. Be to, kiekvienas PO KILIMU koncertas bus įrašomas paisant aukščiausių kokybės reikalavimų, taigi kiekvienas unikaliame renginyje apsilankęs klausytojas taps dalele čia ir dabar vykstančio įrašo.

 

Rugpjūčio 25 dieną antrasis ciklo PO KILIMU koncertas – Arklio Galia

 

Bebaimė nenormaliausio Lietuvoje roko grupė Arklio Galia daug metų garsėja maksimalistiniais triukšmo, grožio ir istorijų perpildytais pasirodymais, tačiau šįkart kiek nurims, elektrines gitaras paliks dėkluose, o į savo prakaituotus delnus ims tuščiavidurius instrumentus. Scenos centre suksis senas lipdukais apklijuotas kontrabosas, aplink skraidžios garsai iš dvylikos gitaros stygų, kažkur kampe ūbaus lūpinė armonikėlė, o iš koto kaip visada vers blizgantis lėkščių ir saksofonų varis. Nu žodžiu, bus bent kažkiek miela ir jauku. Tarp žiūrovų netrūks ir abejingų, ir neabejingų, o ilgi ir varginantys Ž. Jagėlos tekstai privers įsitempti įvairiausius veido (ir ne tik) raumenis.

 

Po kilimu tą vakarą lįs tokie lietuviški vardai ir pavardės su skliausteliuose nurodytais savo mylimais instrumentais:

 

Žilvinas Jagėla (vokalas, kontrabosas, bosinė gitara)

 

Vidmantas Aškinis (dvylikastygė gitara, lūpinė armonikėlė)

 

Tomas Lučiūnas (altinis saksofonas, akustinė gitara)

 

Danielius Pancerovas (baritoninis saksofonas, glukenšpilas)

 

Mantas Daujotas (būgnai, lazdelės, parėkavimai tarp dainų)

 

 

Susitikime PO KILIMU!

 

 

Renginio partneriai: Audioforma, Caffeine

 

Informaciniai rėmėjai: Vaga, Vilniaus jaunimo informacijos centras, Vilniaus diena, 370

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook