Šiandien

Renginys įvykoSpektaklis vaikams 7 RATAI (rež. I Jackevičiūtė) | Premjera

Aprašymas

Muzikinis judesio spektaklis-ritualas 3-7 metų vaikams ir jų tėvams

Tai šiuolaikiškas performatyvus reginys, kuriame veiksmo kūrėjai ir stebėtojai veikia drauge, keliaudami per 7 spalvas, 7 kokybes, 7 garsus, 7 ritualines apeigas. Tai kelionė per 7 žmogaus energetinius centrus, kitaip vadinamus – ratais. Autentiškai skambanti senovinė įvairių Lietuvos regionų instrumentinė bei vokalinė muzika apjungiama šiuolaikiniu šokiu, animuotais simboliais, kur gyvai atliekamą kanklių, skudučių ir kitų tautiškų instrumentų bei sutartinių muziką lydi simboliniai, ritualiniai veiksmai.

Spektaklio idėja gimė iš siekio suvienyti lietuviškų apeigų, folkloro ir Rytų filosofijos požiūrį į žmogaus kelią savęs pažinimo link. Spektaklio režisierė daug metų gilinosi į jogos praktikas, ieškojo ir rado Rytų atitikmenų lietuviškoje kultūroje. Drauge su spektaklio kūrėjais, sugretindama lietuvišką ir Rytų kultūras, sukuriama meditatyvi atmosfera, kurioje dalyviai kviečiami patirti nekasdieniškas būsenas.

Režisierė – Ieva Jackevičiūtė

Kostiumų dailininkė ir scenografė – Indrė Pačėsaitė

Video projekcijų autorius – Tautvydas Rasiulis

Spektaklio kūrėjai ir atlikėjai – Saulė Sakalauskaitė, Greta Šepliakovaitė, Marius Gotbergas, Raimondas Klezys/Mantas Bendžius.

Trukmė: 45 min. (35 min. spektaklis ir 10 min. vaikų žaidimas su aktoriais)

Bilietą reikalinga įsigyti tiek vaikui, tiek jį lydinčiam suaugusiajam.

Judėjimo negalią turinčius asmenis, perkančius bilietus į spektaklius, vykstančius didžiojoje salėje, prašome apie savo dalyvavimą iš anksto informuoti teatro kasą. Taip pat įspėjame, kad teatro tualetai nėra pritaikyti judėjimo negalią turintiems asmenims.

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook