Šiandien

Lapkričio 7d.S. Bareikis ir O. Ditkovskis | Kauno valstybinis lėlių teatras

Aprašymas

Olegas Ditkovskis ir Saulius Bareikis dalinsis muzikiniais dienoraščiais

2019 m. lapkričio 7 d. 18 val. susitikti naujame koncertų cikle „Muzikiniai dienoraščiai“ Kauno valstybiniame lėlių teatre kvies dainuojantys aktoriai – Olegas Ditkovskis ir Saulius Bareikis. Ypač retai bendrus pasirodymus rengiantis duetas paruošė autorinių dainų iš praeities programą, kurioje sutilpo gražiausios, dar studijų laikais kurtos dainos, o jas talentingi menininkai paskirs visiems tradicinės dainuojamosios poezijos gerbėjams.

Olegas Ditkovskis ir Saulius Bareikis – puikūs melodistai, jautrių dainų kūrėjai. Šių scenos vilkų duetas yra itin retai matomas bei girdimas, ir, būtent, todėl labai laukiamas ir pasiilgtas. Tikėtina, kad bardai, išsiskiriantys subtiliu humoro jausmu, atliks ne tik sentimentalias balades, bet ir žaismingas, šmaikščias, animalistines (ir ne tik) dainas.

Olego Ditkovskio ir Sauliaus Bareikio duetas susikūrė dar studijų laikais, kai abu aktoriai dirbo Šiaulių dramos teatre, ir kartu rašė dainas bei dainų tekstus. Dainų g. 47-32 – šis adresas Šiaulių bendrabutyje, buvo puikiai žinomas ne vienam šiauliečiui, kadangi būtent iš ten sklisdavo iki šiol žinomos dainos. Vėliau šios dainos pasirodė audio kasetėje, skambėjo grupės „Aktorių trio“ bei „Adios“ repertuaruose.

Geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ kviečia apsilankyti koncerte Kauno valstybiniame lėlių teatre ir kartu pavartyti dainuojančių aktorių muzikinio dienoraščio puslapius.

Bilietus platina TIKETA bei likus 1 val. iki renginio pradžios prie salės durų.

Bilietų kaina: 12, 15, Eur

Informacija tel. 867223266

El. paštas: koncertai@bardai.lt

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook