Šiandien

Renginys įvykoVILNIAUS KAMERINIS TEATRAS: „Po grybuku“

  • Utena2020-05-23
  • Vilnius2020-05-24

Aprašymas

Nukeltas kovo 15 dienos spektaklis į gegužės 24 dieną. Anksčiau pirkti bilietai galios. Apie grąžinimus informuosime artimiausiu metu..

Dramaturgė - Marta Guśniowska (PL)

Režisierius - Jacek Malinowski (PL)

Scenografė ir kostiumų dailininkė – Giedrė Brazytė

Kompozitorius – Antanas Jasenka

Šviesų dailininkas – Maksim Semionov

Garso režisierė – Deimante Ponelytė

Vaidina:

Tadas Gudaitis, Renata Kutinaitė, Marta Lipčienė, Paulius Valaskevičius, Aidas Barkauskas, Sima Tarvydaitė, Vaiva Markelytė

Spektaklis vaikams nuo 5 metų

KARTU SU MIŠKO ŽVĖRELIAIS PADĖSIME ATSAKYTI Į SVARBIUS GYVENIMO KLAUSIMUS!

Pagrindinis spektaklio veikėjas - jaunas ir smalsus Lapiukas – nenorėdamas prarasti savo mylimo dėdės, nusprendžia kartu su juo keliauti į dangų, ir kartu pakeliui patenka į įvairias komiškas situacijas. Kaip viskas klostosi toliau, galėsite pamatyti spalvingame, nuotykių kupiname bei pamokančiame spektaklyje ,,Po Grybuku".

Dramaturgė Marta Guśniowska, sukūrusi pjesę „Po grybuku“ – linksmą, fantazijos ir žaismės kupiną istoriją apie lapių nuotykius - yra įsitikinusi, kad tikras meno kūrinys nutiesia meilės tiltą tarp

gyvųjų ir mirusiųjų pasaulio. Ir kas ypač svarbu – savo kūriniais ji moka vaikams suprantamai

ir šmaikščiai paaiškinti tai, ko tėvai nemoka, ar vengia paaiškinti.

Spektaklis „Po grybuku“ skirtas visai šeimai ir visiems smalsiems vaikams, į teatrą ateinantiems atvira širdimi, pasiruošusia rasti atsakymą į pačius svarbiausius klausimus apie meilę, draugystę, gyvenimą ir mirtį. Šiame atradimų, grožio ir nuostabių patirčių kupiname teatriniame nuotykyje žiūrovai sutiks pačių spalvingiausių miško gyventojų būrį. Žvėrelių kailyje pamatysite laiko patikrintus draugus - Vilniaus kamerinio teatro aktorius, kuriems spalvingiausius kostiumus sukūrė viena garsiausių Lietuvos teatro dailininkių Giedrė Brazytė.

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook