Šiandien

Renginys įvykoVILNIAUS KAMERINIS TEATRAS: JIJIS

Aprašymas

Režisierius - Agnė Sunklodaitė ir Jacek Malinowski (PL)

Scenografė ir kostiumų dailininkė – Giedrė Brazytė

Kompozitorius, muzikos autorius – Antanas Jasenka

Multimedija - Mantas Bardauskas

Teksto autorė - Marta Guśniowska (PL)

Vaidina: Žaneta Gudaitienė, Tadas Gudaitis, Paulius Valaskevičius

Esate įsitikinę, kad Lietuvoje neįmanoma pamatyti puikaus spektaklio sukurto šeimoms. Vilniaus Kamerinis teatras nori jus užtikrinti, toks spektaklis jau sukurtas – ateikite susitikti su mūsų spektaklio „JiJis“ personažais. Susipažinkite: Jis – ką tik mokyklą pradėjęs lankyti berniukas. Svajotojas, klajūnas ir bebaimis nuotykių bei tikrosios meilės ir laimės ieškotojas. Spektaklio pradžioje Jis - aštuonmetis, pabaigoje jau suaugęs, daug ką supratęs vyras. Ji – drąsi, ryžtinga, nuoširdi mergaitė, pasiryžtanti kelionei po atsiminimus, fantastiškas svajones ir tikrą, kartais negailestingą gyvenimą, kartu su Juo. Taip ir gimė spektaklis „JiJis“ – kada Jis susitiko Ją. Taip gimsta ir tikras, jaudinantis ir gyvenimą apmąstyti, esminius dalykus suprasti mokantis teatras – aktoriams, režisieriui pagaliau atradus unikalų literatūros kūrinį.

Vilniaus Kamerinio teatro spektaklis „JiJis“ sukurtas pagal populiarios lenkų vaikų rašytojos Martos Guśniowskos pjesę „Ony“. Marta Guśniowska – poetė, dramaturgė, filosofė, viena įdomiausių pastarojo dešimtmečio lenkų autorė, kurianti vaikams ir jaunimui, pelniusi ne vieną apdovanojimą. Lenkijoje ir užsienyje jau suskaičiuojama 50 pastatymų pagal kūrėjos tekstus. Daugkartinė konkursų ir apdovanojimų laureatė. Apdovanota Lenkijos Bronzos medaliu „Už Nuopelnus Kultūrai – Gloria Artis”. Dramaturgė kuria šiltus, linksmus, aukštyn kojom apverstus tekstus, tad „JiJis“ visiems žiūrovams taps tikru meniniu atradimu.

Spektaklį „JiJis“ rekomenduojame Mamai, Tėčiui, Vaikui ir visai Šeimai. Atraskite stebinančius nuotykius, mėgaukitės žodžių žaismu, pasinerkite į filosofinius apmąstymus.

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook