Šiandien

Renginys įvykoSakartvelo operos žvaigždės SULIKO | Panevėžio muzikinis teatras

Aprašymas

2019 m. spalio 23 d. 18 val. pirmąkart į Panevėžio muzikinį teatrą atvyksta ansamblio ,,Suliko” žvaigždžės iš Sakartvelo. Programa su daugiabalsėmis kartvelų liaudies dainomis yra unikali – tai viena iš seniausių dainavimo tradicijų pasaulyje, kuri yra įtraukta į UNESCO kultūros paveldo sąrašą.

Garsiojo Tbilisio valstybinio operos ir baleto teatro solistai: Tamaz Saginadze (tenoras), Sulkhan Gvelesiani (baritonas), Vano Galuashvili (baritonas) ir Levan Makaridze (bosas) - yra dalis ansamblio ,,Suliko”, kurį sudaro pagrindiniai teatro solistai ir kuris nuolat dalyvauja savo šalies Vyriausybės organizuojamuose renginiuose, Operos teatro Gala koncertuose, televizijos ir radijo laidose. Kaip kartvelų kultūros ambasadorius, ansamblis koncertuoja visame pasaulyje. Šių metų kovo mėnesį į „Suliko” pasirodymus susirinko pilnutėlės salės Kaune ir Vilniuje, tačiau pateko ne visi norintys. Šį rudenį, geros muzikos ekspertų „Bardai LT” kvietimu, kvartetas surengs koncertą Panevėžyje ir pradžiugins visusm kam artima kartveliška kultūra.

Subtilaus ir sodraus kartvelų dainavimo perlas, tautinio identiteto skleidėjai, lietuvių itin mėgstami ir išsiilgti sąskambiai, balsų polifonija – visa tai ansamblio ,,SULIKO” koncerte Panevėžio muzikiniame teatre.

Bilietų kaina: 12 €, 15 €

Bilietus platina TIKETA, bei teatro kasa

Daugiau informacijos: koncertai@bardai.lt; mob. +370 672 23266

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook