Šiandien

Renginys įvyko“Klajojantys miglose“ pg.S. Kozlovą

Aprašymas

Nukeltas kovo 19 dienos spektaklis į gegužės 17 dieną. Anksčiau pirkti bilietai galios.

Atšauktas kovo 15 dienos pasirodymas. Bilietus galite grąžinti iki kovo 29 dienos kasose, kuriose juos pirkote.

Laisvė. Kas yra laisvė? Ar ji mums duota? Ar turime dėl jos kovoti? Kas yra laisvas žmogus? Ar laisvė yra galimybė daryti tai, ką norime? Sakyti, ką galvojame? Ką reiškia būti laisvam? Šiuos ir dar daugiau klausimų užduoda Trakų Karališkojo teatro ir lenkų teatro „STUDIJA“ spektaklis „Klajojantys miglose“. Ar laisvė yra iliuzija? Ar žmogus turėdamas priklausomybę sukuria tik laisvės iliuziją ? Kaip siekiama tapti laisvu ? Ar žmogus pajėgus priešintis sistemai? Ar verta išlikti lojaliais, paklusniais, vykdyti paliepimus, prisitaikyti prie visuomenės bei paklusti sistemos normoms?

Ar esant migloje, kuri suteikia mums trumpalaikį psichinį ir moralinį komfortą, įmanoma išlikti savimi? Ar verta už laisvę atiduoti tai kas yra brangiausia, net ir savo gyvybę? Ar individas turi šansą ką nors pakeisti šiame pasaulyje, kuriame apstu įvairių melagingų ideologijų? Ar šiandienos „liberalumas“, kuris stimuliuoja moralinio elgesio laisvę nėra tik pojūtis, ar tai kažkas daugiau?

Šiuos ir kitus klausimus užduoda spektaklio kūrėjai.

Režisieriai: Edvard Keizik, Sławomir Gaudyn (Lenkija)

Scenarijaus autorius: Edvard Keizik

Šviesos ir garso režisierius: Artūras Armackis

Meno konsultantė: Edita Tamulytė

Dailininkas: Vilmas Narečionis

Kompozitorius: Rafal Jackevič

Choreografas : Dariusz Brojek (Lenkija)

Europinė premjera įvyko rugsėjo 10 d. 17:00 val. Valstybiniame Košicės teatre (Slovakijoje), tarptautinio meno festivalio „TRANS/MISIE“ metu.

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook